Ретроградний Меркурій з 23 серпня по 15 вересня: що не можна робити у цей небезпечний період

Ретроградний Меркурій з 23 серпня по 15 вересня

Щоразу, коли настає ретроградний Меркурій, світ починає вагатися, ніби мандрує назад у часі. Цей період, який триває від 23 серпня до 15 вересня 2023 року, може викликати занепокоєння та страх у тих, хто звик розраховувати на чіткість та планомірність.

Однак, знаючи, як ефективно використовувати ці тижні, можна значно покращити свої шанси на успіх і уникнути деяких непотрібних труднощів.

Що можна робити з 25 серпня, коли розпочнеться ретроградний Меркурій

Меркурій, як планета комунікації та аналізу, під час ретроградного руху у знаку Діви пропонує нам унікальну можливість поглянути на наше життя з більш детальної та критичної точки зору.

Це час, коли ми можемо зайнятися завданнями, які раніше могли залишитись непоміченими.

Зосереджуючись на деталях, ми можемо вирішити проблеми і завдання, що накопичилися, давно чекають свого вирішення.

Якщо ви довго відкладали будь-які справи або проекти, ретроградний Меркурій у Діві надає вам можливість повернутися до них та завершити розпочате. Прагніть відновити контакт з минулими справами і надолужити втрачений час. У цей період ви можете знайти дивовижну продуктивність і завершити безліч недороблених завдань.

Меркурій у Діві запрошує нас переглянути та оновити старі ідеї, стосунки та проекти. Це чудовий час для творчого переосмислення та покращення. Якщо ви відчуваєте, що ваше життя чи робота потребують освіження, ретроградний Меркурій надає чудову платформу для цього.

Що не можна робити у небезпечний період до 15 вересня

У той час як ретроградний Меркурій може бути періодом унікальних можливостей, є також ризики, які варто враховувати:

Планування подорожей. Під час цього періоду найкраще переглянути свої плани на подорожі. Не варто розпочинати довгострокові поїздки або бронювати квитки без потреби.

Нові починання. Відкриття нових справ, бізнесів або навчання нової професії краще перенести на більш вдалий момент. Ризики непередбачуваності та несподіванок можуть бути вищими в цей період.

Документи та здоров’я. Подання документів, особливо важливих, краще перенести на спокійніший час.

Також не рекомендується розпочинати нові програми здоров’я або довгострокові медичні обстеження.

Технічні проблеми. Будьте готові до можливих неполадок з офісною технікою, автомобілями та технологіями. Зберігайте важливі документи та дані у надійних місцях.

You cannot copy content of this page