Ретроградний Сатурн: як запобігти біді 17 червня – 4 листопада

Вже 17 червня настане перша масштабна зміна на небосхилі — Сатурн із прихильного помічника в нових звершеннях перетвориться на «суворого вчителя», як про нього писали в стародавніх текстах. Кожному доведеться відповісти за раніше вчинені вчинки.

В астрології вважається, що планета відповідає за контроль, дисципліну, матеріальний добробут та кар’єрні успіхи. Судячи з гороскопів, Сатурн впливає духовний розвиток і стабільність у багатьох сферах життя.

У ретроградний період сповільнюється темп життя. Варто підготуватися до того, що процеси протікатимуть неквапливо.

Швидко досягти бажаного не вдасться. Можливо, вирішити якісь справи виявиться складно. Але відступати від наміченої мети не потрібно. Планета опікується впевненим і впертим, тому рано чи пізно їхня заповітна мрія обов’язково здійсниться.

Щоб успішно пережити практично п’ять місяців, які Сатурн рухатиметься у зворотному напрямку, треба дотримуватись певних рекомендацій:

завершити раніше розпочаті справи та проєкти;

виявляти уважність і перевіряти документи, що підписуються;

дотримуватись дисципліни та продумувати кожну дію;

відкласти прийняття доленосних рішень на більш сприятливий період;

раціонально розпоряджатися грошима.

Період ретроградного Сатурна сприятливо підходить для того, щоб узяти паузу у справах і розсудливо оцінити те, що було зроблено раніше, виявити помилки та виправити їх. Головне, на що рекомендується звернути увагу, як вказується в гороскопах, це область планування.

До всіх питань потрібно ставитися серйозно та відповідально, виявляти терпимість. Доведеться навчитися домовлятися та відстоювати свої інтереси у мирний спосіб.

Літньо-осінній період не підходить для переїздів, зміни іміджу, кардинальних змін та з’ясування стосунків. Небажано брати позики та позичати гроші.

You cannot copy content of this page