Ретроградний Уран у Тельці з 29 серпня 2023 року:  Рибам настав час підкорювати світ своєю харизмою, а на Козерогів чекають приємні перемоги на особистому фронті. Що ж принесе іншим знакам зодіаку непростий період ретроградного Урану у Тельці?

Ретроградний Уран у Тельці з 29 серпня 2023 року:  Рибам настав час підкорювати світ своєю харизмою, а на Козерогів чекають приємні перемоги на особистому фронті. Що ж принесе іншим знакам зодіаку непростий період ретроградного Урану у Тельці?

Уран – одна з найдальших планет від Сонця. Повний оборот вона здійснює за 84 земні роки, так що її точно не можна асоціювати з поспіхом і квапливістю. З 29 серпня небесне тіло починає свій ретроградний рух у Тельці, який триватиме цілих 4 місяці. На тебе чекають цікаві зміни як в особистому житті, так і в інших сферах.

Уран в астрології символізує зміни і прогрес, тоді як земний знак, навпаки, намагається дотримуватися стабільності. При їхньому перетині нас можуть чекати важкі життєві вибори та неоднозначні бажання, але не варто переживати з цього приводу. Часу у всіх буде достатньо, а значить і з’явиться можливість добре про все подумати. Давай розбиратись, у чому головна особливість нового ретрограду.

У чому особливість ретроградного Урану у Тельці?

У цей період відсидітися осторонь і спокій не вдасться. Тобі доведеться вийти із зони комфорту, бо саме так у твоє життя прийдуть приємні зміни. Уран – той ще любитель несподіванок, тому постарайся використати будь-які зміни собі на користь. Не бійся вносити різноманітність у повсякденне життя!

Крім того, завдяки любові до статку у Тельця, на тебе можуть чекати приємні сюрпризи!

Це стосується і фінансового плану, і душевного стану. Хоча для кожного знаку зодіаку ретроградна планета піднесе свої несподіванки. Однак із правильною підготовкою ти спокійно переживеш будь-які подарунки долі!

Овен

Тобі доведеться серйозно зайнятися питанням свого достатку. Не хвилюйся, це зовсім не означає, що з грошима буде туго. Навпаки, дохід піде нагору і порадує Овна приємним покращенням його фінансового стану. Однак навіть у такій справі слід бути гранично обережним, інакше є ризик усі плюси перетворити на мінуси!

Краще не витрачати свої заощадження на надто розкішні і інколи навіть непотрібні речі. Наново переглянь пріоритети у житті та сконцентруйся на більш необхідних предметах. Так гроші ти точно не втратиш, а інвестуєш у майбутні здобутки.

Телець

Тельцю доведеться особливо важко під час ретроградного Урану. Земний знак славиться любов’ю до стабільності і навіть якоюсь пасивністю. Однак цього разу тобі доведеться упокоритися з необхідністю змін у своєму житті. Звісно, залишати зону комфорту буде важко. Постарайся не поспішати і старанно обмірковувати кожен крок.

Зміни в житті однозначно принесуть більше, ніж поганого! Бездіяльність може обернутися проблемами, тож не бійся брати відповідальність за щось нове. Не дозволяй нікому себе квапити і рухайся вперед маленькими кроками. Тобі вдасться пройти цей період від початку до кінця.

Близнюки

А ось Близнюкам краще перенести на другий план соціальне життя та сконцентруватися на своїх відчуттях.

Найчастіше їх переслідуватиме задумливий настрій та постійний аналіз внутрішнього світу. Однак навіть такі зміни стануть добрими. Ти зможеш корисно провести час, розуміючи причини хвилювань і занепокоєнь.

Головне — не бути надто вимогливою до себе і розуміти, що прогрес не завжди видно відразу. Постарайся залишатися терплячою та розважливою. Звичайно, доведеться добре попрацювати, щоб опрацювати неприємні моменти. Зате в кінці ти станеш своєю найкращою версією і відчуєш полегшення!

Рак

А от Рак, навпаки, багато часу проводитиме з оточуючими! Найчастіше для вас це стане гарною можливістю дізнатися один одного ближче і зміцнити відносини. Не бійся відкриватися новим знайомим та ділитися з близькими переживаннями. Хто, якщо не вони, завжди зможе тебе підтримати?

Можливо, хтось і твоїх друзів дуже від тебе віддалиться, проте не варто переживати з цього приводу. На жаль, зміни часом бувають і неприємними. Просто не давай їм сильно себе засмутити і постарайся відпустити людину. Все навіть може виявитися на краще, якщо поглянути на ситуацію позитивніше!

Лев

Будь готова до несподіваних змін на роботі, наприклад, зміни начальства або інших несподіванок. Вони здатні тебе налякати та викликати почуття тривожності. І все-таки, постарайся використовувати такі зміни собі на користь. Подумай, чого ще можна навчитися і що хорошого принесуть нові речі.

Звичайно, для цього знадобиться час та терпіння (якраз у стилі неповороткого Урану). Спробуй продумати кожен крок і всі свої переживання, щоби самостійно знайти рішення. Не варто гнатися за продуктивністю та обсягом. Краще сконцентруйся на якості!

Діва

Хоча земні знаки, щиро кажучи, не фанати змін, для Діви ретроградний Уран стане ідеальним шансом здійснити давні плани. Можливо, є хобі, яке ти давно хотіла скуштувати, але не було часу? Тоді настав час зайнятися цим зараз! На тебе обов’язково чекає успіх, а сам процес принесе багато задоволення.

Також не соромся вчитися чогось нового і вивчати незвідані раніше сфери. Знаючи працьовитість Діви, таке заняття теж стане приємним. Настав час виходити за старі рамки і розширювати свій кругозір. Повір, про нові враження ти точно не пошкодуєш!

Терези

Твій настрій може різко змінюватись протягом усього періоду. На жаль, від таких сюрпризів Уран не врятує тебе. Внутрішня напруга здатна стати причиною для сварок з рідними, тому намагайся не надто бурхливо реагувати на все. Краще проведи час віч-на-віч із собою і постарайся проаналізувати свій стан.

При правильному розподілі енергії ти зможеш покращити зв’язок із оточуючими. Для цього доведеться добре попрацювати над емоціями та настроєм. Пошук балансу та гармонії дозволить пом’якшити вплив турбулентного періоду. Важливо вміти домовитися із самою собою, щоб після перенести спокій і на близьких.

Скорпіон

Тобі не загрожують різкі емоційні перепади, але щодо своїх знайомих будь готова до несподіваних змін. Ти можеш завести нових друзів, а зі старими приятелями припинити бачитися. Загалом спілкування буде багато, тому постарайся отримати з нього максимум користі.

Також на тебе чекає і поява стосунків! Причому завдяки ретроградному Урану їх початок, напевно, буде дуже палким і пристрасним. Ось тільки не варто пірнати у кохання з головою. Завжди важливо зберігати холодний розум, щоб яскраві почуття не перетворилися на справжню пожежу.

Стрілець

Стрілець часто уникає стабільності та сталості у своєму житті, але цього разу йому краще сконцентруватися саме на порядку. Уран у Тельці сильно вплине на твоє повсякденне життя, тому варто заздалегідь його організувати. Так ти зможеш упорядкувати власні думки та уникнути повного хаосу в голові.

Постарайся окрему увагу приділити найважливішим та необхідним речам. Вміння розставляти пріоритети – головний крок до пізнання себе. Інакше ти просто не знатимеш, на чому варто зосередитися. Тоді замість приємних змін до тебе прийде роздратування та повна розгубленість!

Козеріг

Козерога час нарешті сконцентруватися на собі і своїх бажаннях! Саме ці сфери торкнеться ретроградного Урану, так що ти можеш слухати голос серця і чинити як вважаєш за потрібне. Не бійся займатися самовираженням, якщо воно приносить тобі щастя. Стримування емоцій та поривів явно ні до чого доброго не призведе.

Також приємні сюрпризи чекають на Козерога і на особистому фронті. Є шанс почати нові стосунки або додати іскри в існуючі. Не соромся заявляти про свої потреби та бажання. Цей період стане ідеальним, щоб підняти самооцінку та заново полюбити себе.

Водолій

Ти можеш відчувати розгубленість і навіть втраченість під впливом ретроградного Урану. Головним порятунком для тебе виявиться сім’я. Саме рідні допоможуть Водолію подолати невпевненість та внутрішній ураган та стабілізувати свій стан. Звичайно, лише якщо дозволити їм це зробити.

У твоїй голові з’являться думки, що всі вимагають дуже багато чого. Не бійся ділитися із близькими переживаннями. Повір, вони напевно тебе підтримають у будь-яких починаннях. Ти можеш розпочати свій окремий життєвий шлях, правда для цього спершу доведеться розібратися зі старими образами.

Риби

Рибам настав час підбадьоритися і приступити до активних дій! Тобі почне здаватися, що темп життя довкола занадто швидкий. Однак не одразу кидатися навздогін примарним перспективам. Витрачати час на ретельний аналіз своїх зв’язків та цілей, щоб потім з легкістю дістатися пункту призначення.

Постарайся залишити сором’язливість і заявити про себе. Самовираження часто може зіграти тобі на руку, якщо використовувати його з розумом. Не варто сидіти у чотирьох стінах і боятися зійти з насидженого місця. Цей період дасть Рибам відмінну можливість завести все більше знайомств і перетворить їх на справжніх світських левів.

Ретроградний Уран у Тельці змусить тебе залишити звичну зону комфорту та почати діяти. Саме так ти зможеш правильно розподілити свою енергію і не ув’язнути у розпачі. Як би не було важко, часом треба пересилити себе задля досягнення мети. Особливо якщо вона того варта.

Приємним моментом стане те, що тебе ніхто не квапитиме у прийнятті рішень. Витрачати час на глибокі думки та постарайся переглянути ставлення до проблем. Можливо все не так погано! Не дарма ж кажуть про «тикше їдеш — далі будеш». Нікуди не поспішай, дозволь собі звикнути до змін, і тоді справи обов’язково покращаться!

You cannot copy content of this page