Ретроградний Юпітер 2023: чого від нього чекати і як поводитися

Взагалі, ретроградний рух планет — це ефект. Він виникає через їхнього відносного становища до Землі та обертання навколо Сонця. Планети рухаються орбітами в одному напрямку, але настає момент, коли вони немов розвертаються і починають «заступати».

В астрології ретроградні планети перебувають у особливому статусі, і вважається, що у їхньому віданні перебувають питання минулого. Адже вони ніби рухаються назад, зі справжнього в минуле. Астрологи вважають, що «ретропланети» дають нам шанс виправити колишні помилки та отримати важливі уроки.

Юпітер – найбільша планета Сонячної системи. Його рух як прямий, так і ретроградний впливає на астрономічні події та астрологічні прогнози.

Цього року Юпітер вже розвернувся у зворотний рух, це сталося 31 серпня. Період ретрограду триватиме до 31 грудня. 118 днів Юпітер рухатиметься по орбіті назад, перебуваючи у знаку Тельця.

Юпітер – планета, яка в натальних картах відповідає за статус та авторитет, а також за духовне та матеріальне багатство людини. Юпітер розширює можливості, допомагає побачити нові цінності, вчить бачити ширше та глибше. Але це лише в період його простого руху.

Ретроградний Юпітер не такий щедрий: він перевіряє людину на міцність, відсуває бажані цілі та додає невизначеності та нестійкості.

Ретроградний Юпітер у Тельці – це можливість зосередитись на матеріальних складових життя.

Поки планета рухається у зворотному напрямку, є сенс зайнятися тим, до чого суворий ретроградний Юпітер благоволить: переглянути свої зобов’язання як у роботі, так і в особистому житті; виконати обіцянки; навести лад у фінансових справах; запланувати основні витрати до закінчення періоду ретрограду; віддати борги; намітити шляхи саморозвитку та духовного оновлення.

У період ретроградного Юпітера 2023 року важливо дотримуватися чітких планів, діяти раціонально, не віддаватися на волю фантазіям.

Період ретроградного Юпітера 2023 може виявитися несподіваними складнощами. Велика ймовірність потрапити у владу хибних стандартів, нав’язаних ззовні, а також сповільнитися, просуваючись кар’єрними сходами.

Як уникнути цих та інших неприємностей, які приготував для нас ретроградний Юпітер: утримайтеся від розподілу, будь то майно, спадок чи інші активи; уникайте різких змін та позапланових дій; не поспішайте вступати в нові відносини; відкладіть екстремальні поїздки та заходи; не підписуйте важливих паперів та не плануйте глобальних угод.

Ті, хто піддасться негативному впливу ретроградного Юпітера 2023, можуть постраждати через чужу чи власну жадібність, чужі чи власні забобони. Ну а якщо провести ретроперіод, не гніваючи Юпітера, то є всі шанси стати більш успішними, цілеспрямованими та прозорливими.

You cannot copy content of this page