Рецепт пляцка “Чудо на яйцях” для мене незамінний і він ніколи не проїдається. Це один з моїх улюблених пляцків. І не тільки моїх. Цей десерт є, мабуть, на кожному весіллі. Він дійсно популярний весільний пляцок на Західній Україні. І не даремно. Він дуже смачний, м’якенький, високий та гарний

Рецепт пляцка “Чудо на яйцях” для мене незамінний і він ніколи не проїдається. Це один з моїх улюблених пляцків. І не тільки моїх. Цей десерт є, мабуть, на кожному весіллі. Він дійсно популярний весільний пляцок на Західній Україні. І не даремно. Він дуже смачний, м’якенький, високий та гарний.

Що ще треба для пляцка на святковий стіл? Також він всесезонний. Такий смачний пляцок можна готувати в будь-яку пору року. І завжди доречно.

Крем сюди можна давати і заварний, і сметанний, і масляний. Словом, дивіться і готуйте пляцок “Чудо на яйцях” (якщо Ви, часом, вже про нього забули).

Форма 25*35 см

Жовте тісто. 7 жовтків + 1 яйце збити, додати 4 ст. л. цукру, збити. Додати 4 ст. л. борошна + 1 ч.л. порошку до печива, оцет та замісити тісто.

Біле тісто. 7 білків збити в піну, додати цукор та ваніль, збити до “стійких піків”. Додати 3 ст. л. муки, 3 ст. л. крохмалю, порошок до печива, оцет та замісити тісто.

У форму викласти спочатку жовте тісто, зверху на нього біле тісто. Випікати при температурі 190 град приблизно 40 хв.

Маковий корж. 6 білків збити, додати цукор, збити. Додати 6 жовтків, збити. 1 ч. л. харчового амонію. розчинити у 4 ст. л. кефіру до утворення піни, додати в яєчну суміш. Додати 6 ст. л. борошна, 150 г меленого маку та замісити тісто. Випікати при температурі 190 град 40 хв. Вийняти з форми, остудити. Розрізати на 2 ч.

Крем. 300 г м’якого масла збити, додати 400 г вареного згущеного молока, перемішати. Додати 3 ст. л. какао та 2 ст. л. “біленької”. Збити все в однорідну суміш.

Збираємо пляцок. маковий корж – 1/2 крему – жовто-білий корж – 1/2 крему – маковий корж. Зверху пляцок полити шоколадною помадкою.

Наша смакота готова! Смачного!

Передрук без посилання на hot-news – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page