Breaking News
Невідомо, скільки б продовжувався такий стан, але Алла одержала запрошення до нотаріуса. І дізналася, що і дачу, і «Волгу», що залишилася після батька, і всі сімейні цінності мати заповіла Вадиму. Документ був написаний того дня, коли Алла пішла до Олега. Відтак знайшла товсту пачку листів Вадима
Тишу в кабінеті перервав сигнал на мобільному телефоні чоловіка, що лежав на столі. Оксана не мала звички «ритися» в його телефоні, бо завжди довіряла коханому. Однак вирішила глянути, може, там щось термінове. Побачене і прочитане остаточно збило з пантелику: «Я все підготувала. Думаю, вона не здогадається. Вечір має бути незабутнім». І відправник – «Ланочка».
У неділю вранці на Таниному подвір’ї на все село вигравали музики. А дівчину під гіркі весільні пісні вдягали у вельон. Мати радісно благословила доньку, хоч не розуміла, чого дитина така зажурена, куди подівся її дзвінкий сміх. Хоч би не заслабла? А коли у двір під весільний марш зайшли гості молодого, всі замовкли
Йде втомлена жінка з роботи, тягне важкі сумки, по дорозі заскочивши в магазин. «Що ж, – питаю, – так надриватися? Невже допомогти нікому?» «Та є кому, – відповідає. – Два сини вдома. Одному – двадцять сім років, іншому – тридцять один рік. Вперлися в свої комп’ютери, ніяк не витягнути. Зараз прийду, почнуть по пакетах лазити, хапати на ходу. Хоч би одружилися чи що? Все легше було б»
Іра мовчки розігрівала вечерю. Мовчазну тишину порушило сповіщення в її мобільному. На екрані висвітився невідомий номер. Відкрила повідомлення і застигла на місці. Це були світлини
Рецепти
Рецепт пляцка “Чудо на яйцях” для мене незамінний і він ніколи не проїдається. Це один з моїх улюблених пляцків. І не тільки моїх. Цей десерт є, мабуть, на кожному весіллі. Він дійсно популярний весільний пляцок на Західній Україні. І не даремно. Він дуже смачний, м’якенький, високий та гарний

Рецепт пляцка “Чудо на яйцях” для мене незамінний і він ніколи не проїдається. Це один з моїх улюблених пляцків. І не тільки моїх. Цей десерт є, мабуть, на кожному весіллі. Він дійсно популярний весільний пляцок на Західній Україні. І не даремно. Він дуже смачний, м’якенький, високий та гарний.

Що ще треба для пляцка на святковий стіл? Також він всесезонний. Такий смачний пляцок можна готувати в будь-яку пору року. І завжди доречно.

Крем сюди можна давати і заварний, і сметанний, і масляний. Словом, дивіться і готуйте пляцок “Чудо на яйцях” (якщо Ви, часом, вже про нього забули).

Форма 25*35 см

Жовте тісто. 7 жовтків + 1 яйце збити, додати 4 ст. л. цукру, збити. Додати 4 ст. л. борошна + 1 ч.л. порошку до печива, оцет та замісити тісто.

Біле тісто. 7 білків збити в піну, додати цукор та ваніль, збити до “стійких піків”. Додати 3 ст. л. муки, 3 ст. л. крохмалю, порошок до печива, оцет та замісити тісто.

У форму викласти спочатку жовте тісто, зверху на нього біле тісто. Випікати при температурі 190 град приблизно 40 хв.

Маковий корж. 6 білків збити, додати цукор, збити. Додати 6 жовтків, збити. 1 ч. л. харчового амонію. розчинити у 4 ст. л. кефіру до утворення піни, додати в яєчну суміш. Додати 6 ст. л. борошна, 150 г меленого маку та замісити тісто. Випікати при температурі 190 град 40 хв. Вийняти з форми, остудити. Розрізати на 2 ч.

Крем. 300 г м’якого масла збити, додати 400 г вареного згущеного молока, перемішати. Додати 3 ст. л. какао та 2 ст. л. “біленької”. Збити все в однорідну суміш.

Збираємо пляцок. маковий корж – 1/2 крему – жовто-білий корж – 1/2 крему – маковий корж. Зверху пляцок полити шоколадною помадкою.

Наша смакота готова! Смачного!

Передрук без посилання на hot-news – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook