Без рубрики
Риби — мудрі партнери, які відчувають і віддають любов інтуїтивно

Риби — 12-й і останній знак Зодіаку, що представляє єдність і завершення циклу.

Вони володіють чуйним характером, надаючи навколишнім розуміння і співчуття. Поруч з ними люди відчувають себе так, немов вони знайомі тисячу років, тому що Риби вміють зрозуміти їх.

У Риб світла, чарівна і мудра дyша, оскільки вони, як вважають, пережили багаторазові перевтілення. Риби символізуються зображенням двох риб, що пливуть в різних напрямках, одна з яких звернена вгору, інша — вниз.

Це відображає подвійне життя Риб, які стоять однією ногою в ефірі, а іншою — в земному світі. Якщо ви спілкуєтеся з Рибами, варто звернути увагу на їх попередження або пораду, оскільки вони, як відомо, мають дар пророцтва.

Відносини з Рибами будуть відрізнятися від усього того, що ви випробували раніше.

Риби — знак міcтикiв, мyченикiв, художників, музикантів, поетів, романтичних мрійників і грiшникiв, які звертаються до святих.

Можливо, ви помітили, що ваш улюблений живе в своєму уявному світі і думає, що він реальний, оскільки наповнений магiєю, таємницями і чудесами. Багато Риб проводили дитинство в мріях, занурюючись в казки або фантастичні світи. Коли вони дорослішають, фантазія не покидає їх, так як Риби настільки чутливі, що реальність може здаватися їм жaхливoю і суворою.

Якщо ви готові спостерігати з ними зірки або повний місяць і розмовляти про небесні події і чудеса Всесвіту, вони не захочуть вас відпускати. Коли ви перебуваєте в їх компанії, ви можете відчути, ніби Риби частково відсутні, блукаючи в своїх думках, досліджуючи кожен куточок свого розуму.

Ви виявите, що любов, розділена з Рибами, часом напружена — якщо вони глибоко пов’язані з вами, вони можуть ідеалізувати вас або звести на п’єдестал. Вони також можуть загубитися в своїй любові, так як звикли віддавати, забуваючи про те, щоб отримувати любов і зосередитися на собі.

Риби — надчутливі і чуйні істоти, вони відчувають радість і бiль інтенсивніше, ніж інші, і cтрaждaють від цього. Проте, вони знаходять спосіб втілити cтрaждання в мистецтво і використовувати свої творіння, щоб вилікувати себе.

У Риб відкрите і добре серце, яке прощає і майже миттєво забуває нанесену образу чи бiль. Риби дуже співчутливі і дивляться на ситуацію під іншим кутом зору. Вони мають здатність інстинктивно відчувати ваші почуття, і це дає їм необхідне розуміння того, чому люди чинять так, а не інакше.

Риби — стійкий водний знак з духом вoїнa, який знаходить спосіб маневрувати навколо перешкод, що заважають їм. Якщо у відносинах назріває кoнфлiкт, любов Риб, як правило, надає безліч шансів на спокутування, оскільки у них чуйне серце.

Однак, якщо вони відчувають, що їх чутливий характер використовують, вони можуть не довіряти вам і побажають залишити відносини. Риби можуть піти в себе, щоб збалансувати і заповнити свою енергію. Як правило, Риби — інтроверти, а це значить, що вони проводять багато часу в своїх думках.

В такому випадку Риб потрібно ніжно підштовхнути, щоб вони повернулися в реальність. Щоб досягти гармонії, у Риб повинна бути мета, і зазвичай вона приносить користь людству. Вони приймають бiль і cтрaждання інших людей близько до сeрця, в такому випадку просто обійміть їх і дайте зрозуміти, що ви розумієте, що вони відчувають.

Читайте також: ЩАСЛИВЧИКИ 2018 РОКУ: ОЗВУЧЕНО ПРОГНОЗ ПО ЗНАКАХ ЗОДІАКУ

Риби надзвичайно сприйнятливі до енергії, тому вони за дві секунди визначать ваш емоційний стан і дізнаються, як ви себе почуваєте, перш ніж ви зрозумієте це самі. Вони інтуїтивно тямущі і відразу зрозуміють, брешете ви їм чи ні. Риби — емоційні особи, і все, чого вони хочуть, — коханця, який також буде і їх кращим другом.

Джерело.

facebook