Рідкісне явище 3 червня: Парад шести планет, наступного разу це станеться лише 2040-го року.

У понеділок, 3 червня, відбудеться найцікавіше астрономічне явище — парад шести планет, коли Сатурн, Нептун, Марс, Уран, Юпітер та Меркурій вишикуються в одну лінію.

На жаль, спостерігати із Землі за парадом без спеціального обладнання та знань не вийде, але на світанку вдасться помітити Сатурн з його кільцями та червонуватий силует Марса.

Участь п’яти чи шести планет вважається масштабним явищем, минулого разу воно відбулося 2022 року. За словами експерта, це унікальний випадок, адже наступного разу парад буде лише 2040-го року, а потім 2080-го.

Під час параду планет ми із Землі спостерігаємо збудовані в одну лінію планети щодо Сонця. І Земля також бере участь у параді. У західній астрології ми будуємо натальні карти або гороскопи щодо Землі, тобто використовуємо проекцію небесних тіл на Землю. Тому в гороскопі на 3 червня ми не побачимо з’єднання із шести планет.

Одночасно з цим буде стелліум (з’єднання) з Урану, Меркурія та Юпітера. Для людей цей час здійснити наукове відкриття та також внести зміни до свого життя. З’явиться потреба у плануванні свого майбутнього, бажання досліджувати нове, поставити перед собою цілі та побачити нові горизонти.

Більшість із нас навряд чи якось особливо це відчує або зможе цим знанням скористатися. Можна сказати, що якогось особливо астрологічного впливу великий парад планет 3 червня на нас не вплине.

Поєднання трьох планет з Урану, Меркурія та Юпітера стане важливим лише для тих, хто народився з таким показником у натальній карті. Значною у долі людини стане та сфера у житті, якою торкнеться стелліум.

You cannot copy content of this page