Рік спокою та грошей: як вплине на наше життя перехід Юпітера з Овна до Тельця

Рік спокою та грошей: як вплине на наше життя перехід Юпітера з Овна до Тельця

У вівторок, 16 травня, Юпітер перемістився із знаку зодіаку Овен до Тельця, де пробуде цілий рік. Це вплине на життя людей, оскільки зоряний бик відповідає на фінанси, акцент у справах зміститься на практичність.

Весь період перебування Юпітера у знаку Тельця — з 16 травня 2023 року по 26 травня 2024 року — першорядними у справах будуть практичність, розважливість та передбачливість. Усі рішення прийматимуться з великим спокоєм.

Юпітер вважається планетою-благодійником. Світило відповідає за удачу, славу, допомагає добиватися поваги та символізує великі покупки. Планета у знаку Тельця допомагатиме людям — ті, хто працюють над новим проектом чи розпочав свою справу, швидше за все, отримають нагороду за наполегливу працю.

Можна також розраховувати збільшення заробітку в усіх сферах в яких ви працюєте.

Якщо в цей період звідкись прийде допомога, не відмовляйтесь. Але утримайтеся від ризикованих махінацій, якщо не готові наштовхнутися на наслідки.

Вже з 16 травня розраховувати на удачу та позитивні можливості в грошах можуть представники земної стихії: Діва, Козеріг та, звичайно, сам Телець. Якщо хтось із них хотів домогтися поваги та пошани, стати більш авторитетним, саме цього року вдасться досягти бажаного.

You cannot copy content of this page