Різдвяний астрологічний прогноз для всіх знаків зодіаку на тиждень із 25 по 31 грудень 2023 року

Овен

Овнів чекає стабілізація матеріального становища. Взаємодія з офіційними інстанціями та вищими особами приносить вигоду та привілеї. Реалізація здібностей та талантів найбільш сприятливо проявляється на професійній ниві.

Телець

Тельці дочекаються успіху, визнання у професійних колах та суспільстві. Застосування організаторських навичок та лідерських якостей сприяє великим масштабним починанням та вигідним проектам. Вітається активність міжнародної, законодавчої, видавничої, рекламної діяльності.

Близнюки

У Близнюків покращується здоров’я, підвищується опірність організму до стресу. Краще зрозуміти свою справжню природу і внутрішній світ можна за допомогою музики, розслаблення на самоті та тиші. Корисним виявиться вивчення психології та нейролінгвістичне програмування. Спробуйте повністю викинути зі свідомості усі проблемні питання.

Рак

Ракам період обіцяє вдале співробітництво у сфері науки, культури, комерції, торгівлі, IT-технологій. Прийде допомога від друзів, спонсорська підтримка від вищих авторитетних осіб та громадських організацій. В особистому житті може виникнути нове романтичне захоплення. Головне – не втрачайте можливостей і вірте у диво.

Лев

Левам гарантовано успіх в організації власного підприємства, майстерні чи облаштуванні робочого кабінету. Зірки допоможуть вам заручитись підтримкою колективу. Саме час для налагодження зв’язків із вищими організаціями, статусними клієнтами або укладання договору надання побутових послуг.

Діва

Дів успіх знаходить у процесі публічного виступу, наукової конференції, спортивного чи культурного заходу. Там на вас чекають романтичні зустрічі та знайомство з представниками інших культур та національностей. Духовні інтереси і потяг до справедливості допоможуть напрацювати гарну репутацію.

Терези

Терезам варто направити активні дії на розширення житлоплощі, придбання нерухомості та іншої власності, оформлення відповідних документів. Вигідно вирішуються питання страхування, наслідування, капітального ремонту. Вам все під силу, і ви відчуєте, як прокидається дрімаючий досі потенціал.

Скорпіон

Скорпіони можуть досягти успіху в сфері консалтингу, торгівлі, науки та надання посередницьких послуг. Попередні домовленості та угоди, укладені в цей період, згодом виявляться надійними та перспективними. При зав’язуванні нових знайомств застосуйте легкість, ерудованість та почуття гумору.

Стрілець

Стрільцям на користь піде організація повсякденного життя та службових справ. Потрібен план у діях, бюджеті та навіть у підрахунку калорій. Очікується покращення у фінансах завдяки вигідному працевлаштуванню, підвищенню заробітної плати або наданим послугам. Керівники можуть поповнити штат відповідальними та працелюбними співробітниками.

Козеріг

Козерогам натхнення та мотивацію приносить участь у рекламних акціях, вдалі біржові операції, публічні виступи, світські заходи. Вас порадують теплі стосунки з дітьми та коханими. Море романтичних та приємних емоцій. Вдалий час для запуску власного проекту чи бренду.

Водолій

Для Водоліїв будинок та сім’я — це притулок, до якого можна повернутися для поповнення витрачених енергетичних ресурсів. Відновленню внутрішнього балансу сприяє умиротворююча та розслаблююча обстановка з використанням ароматерапії, м’якої музики та смачної їжі.

Риби

У Риб відбувається активний обмін інформацією з друзями, товаришами по службі, однодумцями, залучення в громадську діяльність. Сильно працює інтуїція, що допомагає генерувати сміливі ідеї. Доля підготувала для вас нові романтичні чи дружні стосунки.

You cannot copy content of this page