Рожевий Місяць: як пройде Повня в Скорпіоні 24 квітня 2024 року?

Рожевий Місяць: як пройде Повня в Скорпіоні 24 квітня 2024 року?

Таємниця та романтика змішуються у Повний місяць у Скорпіоні 24 квітня. Це принесе інтенсивну і перетворюючу енергію, а також підштовхне до змін та емоційної чесності. Подумати над собою та своїм життям доведеться багато, і бажано буде негайно переходити до рішень, щоб ретроградний Меркурій закінчився якнайблагополучніше. Як зміниться повсякденне життя завдяки Повні в Скорпіоні, зараз пояснимо!

Сам Повний місяць відбудеться 24 березня о 2:49, тому напружене почуття не залишатиме тебе протягом усього дня. До речі, сон може бути неспокійним, тому лягати спати з тривожними думками особливо не рекомендується. Вплив можна і не відчути в день Повного місяця, проте 24 квітня все може круто змінитися. У ці дні не варто сильно нервувати або перенапружуватись.

Тож якщо захочеш влаштувати собі день відпочинку, астрологи лише підтримають цю ідею!

Що можна робити в Повний місяць у Скорпіоні 24 квітня 2024 року?

Зосередься на своєму особистісному зростанні

Вся енергетика Повня 24 квітня благоволіє на те, щоб ти зосередилася на своїх цілях та планах. Проаналізуй те, що маєш зараз, і чого потрібно прагнути отримання бажаного. Така практика в день могутньої астрологічної події принесе плоди і вкаже правильний шлях, а що з ним робити, ти знаєш сама.

Слухай свою інтуїцію

Всі аспекти містичного та таємничого активізуються, а значить, твоя інтуїція працюватиме на відмінно. Сюди все, що пов’язано з езотерикою. Хотіла погадати? Сміливо дзвони подрузі з проханням розкласти колоду Вейта! Чи не могла знайти час для аналізу своєї матриці долі? 24 квітня – ідеальний для цього день!

Проведи час із собою

Догляд за собою, спа-процедури або просто заняття улюбленою справою будуть відмінними активностями в цей Повний місяць. Це насичить тебе необхідною енергією і зніме напругу, яку ти, напевно, отримаєш за цілий день. Тому сміливіше влаштуй собі релакс і подивися коханий ромком!

Сплануй фінанси

Гроші в день Повний місяць у Скорпіоні також стануть важливою темою, тому зайнятися своїм бюджетом буде корисно. Можливо, ти хотіла почати відкладати на подорож чи нову техніку — не має значення. Головне, щоб ти подумала про це та проаналізувала свої доходи та витрати.

Закрий дедлайни по роботі

Завершувати справи круто! Особливо 24 квітня. Адже Повний місяць буквально кричить про те, що потрібно розлучитися з проектами, що тягнуться. Відкладати не варто, та й необхідні сили на те, щоб завершити роботу точно будуть!

Від яких справ краще відмовитися у Повний місяць у Скорпіоні 2024?

Не перенапружуйся

Вкладати занадто багато сил і перевтомлюватись 24 квітня точно не потрібно. День і так обіцяє бути тривожним, і підвищувати рівень стресу завантаження себе роботою або іншими побутовими завданнями хорошим рішенням не буде. Так що не берись за нове і займайся лише найважливішим.

Відмовся від алкоголю

Випивати в день Повний місяць теж не рекомендується, адже це підвищить шанс залучити негативну енергетику на найближчі дні, а таке точно нікому не сподобається. З цієї причини навіть келих вина не вартий таких наслідків. До того ж, його можна відкласти на вихідні!

Не роби великих покупок

Витрата грошей 24 квітня може бути нераціональним вчинком, який, швидше за все, надалі взагалі виявиться безглуздим. Так що, якщо ти думала купити новий телефон або вкласти гроші в якийсь проект, зірки радять почекати і ще раз добре обміркувати.

You cannot copy content of this page