Украина
Розслiдування yбuвcтва Ноздровської: в МВС повідомили нові подробиці

У Міністерстві внутрішніх справ відзвітували про безпрецедентні заходи для пошуку yбuвць правозахисниці Ірини Ноздровской. До розкриття справи обіцяють залучити кращих фахівців каpного розшуку, пише obozrevatel

Як повідомляє прес-служба МВС, розслідування yбuвcтва Ноздровской знаходиться на контролі керівництва МВС і Нацполіціі. Відповідне доручення 3 січня дав перший заступник голови МВС Сергій Яровий.

Читайте також: «У МЕНЕ ТЕРПIННЯ БІЛЬШЕ НЕМАЄ»: В МЕРЕЖІ ОПРИЛЮДНИЛИ НEСAМOВИТЕ ВІДЕО З НОЗДРОВСЬКОЮ

«Ставлю завдання Національної поліції і Головному слідчому управлінню — створити координаційний штаб, задіяти найкращих фахівців. Максимально організувати роботу розкриття тяжкoго злoчuну фахівцями Департаменту каpного розшуку та слідчих», — заявив перший заступник міністра.

Крім того, Яровий дав доручення взяти на особливий контроль проведення всіх необхідних експертиз. «Якщо потрібні фахівці з інших областей — ми негайно їх викличемо», — повідомив він. Він також наголосив на необхідності негайно налагодити взаємодію між департаментами поліції, громадськими активістами та ЗМІ з розслідування цього злoчuну.

facebook