Украина
Розвідник російських найманців здався поліції на Донеччині

У Покровському районі Донецької області 41-річний чоловік прийшов у місцеву поліцію і повідомив про свою спробу співпраці з російськими терористами.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Департаменту комунікації поліції Донецької області

Чоловік розповів, що тиждень тому познайомився з членом терористичного угруповання «ДНР», і той запропонував вступити до лав бойовиків, обіцяючи високу заробітну плату.

Через кілька днів «новобранець» отримав завдання: дістатися до позицій українських військових у районі селища Піски і розвідати їхнє місце розташування, чисельність  особового складу і озброєння. Чоловікові пообіцяли за це 5 тис. рублів.

«Побоюючись за своє життя, я вирішив піти в Піски, але не для того, щоб розвідати, а щоб здатися», — сказав чоловік у поліції. Свою спробу співпрацювати з терористами він назвав «найбільшою помилкою в житті».

Попередньо за фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про перекваліфікацію провадження на ч. 6 ст. 260 КК і звільнення чоловіки від кримінальної відповідальності.Джерело: https://ua.censor.net.ua/n3070721

facebook