Рунічний гороскоп для всіх знаків зодіаку на тиждень із 16 по 22 жовтня

Рунічний гороскоп для всіх знаків зодіаку на тиждень із 16 по 22 жовтня

Овен – руна Кеназ

Ти знайдете те, що шукаєш, і відповіді на запитання теж близькі. Цього тижня ти будеш сповнений знань, енергії, сили. Направ все це на свою мету і ти можеш отримати неймовірний результат.

Телець – руна Іса

Не переймайся і тим більше не чини опір, якщо твої справи стануть на паузу. Дозволь Всесвіту вирішити питання без твоєї участі. І навіть якщо результат тебе не задовольнить — знай, саме так і має бути!

Близнюки – руна Єра

Настав тиждень збирання врожаю. Тепер можна зробити висновки, що ти заслужила, а що ні. Але руна говорить про те, що ти непогано постаралася, тому й заслуговуєш на більше. Щоб дійти до поставленої мети, продовжуй так само!

Рак – руна Наутіз

Спостерігається занепад сил. Швидше за все, ти не зовсім правильно підходиш до розподілу праці та відпочинку. Якщо ти продовжуватимеш так само — на горизонті емоційне вигоряння. Не будь із собою надто строга. Перевірку терпіння та наполегливості ти вже пройшла.

Лев – руна Уруз

Уруз є символом дикого бика. Це руна сили, праці, наполегливості, твердості. Тиждень дасть тобі можливість осягнути неосяжне і перемогти непереможне. Використовуй цей неможливо потужний ресурс.

Діва – руна Райдо

Цілком можливо, що на тебе чекає подорож. Або ж нове навчання, підвищення кваліфікації, здобуття звання тощо. Що б це не було, це дасть максимальний результат.

Терези – руна Феху

Готуйся до отримання прибутку. Руна така, що необов’язково прибуток потрібно буде заробляти своєю працею. У будь-якому випадку є високий шанс відчути себе удосталь. Якщо отримання матеріального прибутку виключено, отже, йдеться про визнання суспільства. Якщо ти мрієш про славу, цей тиждень подарує тобі таку можливість.

Скорпіон – руна Турісаз

Цього тижня є велика ймовірність того, що ти відчуєш потужну силу. Тільки на творення або руйнування вона буде спрямована – питання залишається відкритим. Проте цей період подарує тобі настільки величезну кількість ресурсів, що навіть якщо ти і щось зруйнуєш — одразу збудуєш нову фортецю.

Стрілець – руна Ейваз

Настав час трансформації, час змін. Щось веде тебе згори. Саме це сприятиме твоєму дивовижному успіху.

Козеріг – руна Перт

Руна характеризує азарт, гру та хитрість. Всі ці якості – справа випадку. Тому й невідоме майбутнє. Доведеться тобі виявити терпіння, спостережливість та гнучкість. Що тобі приготувала пані успіх — нікому невідомо.

Водолій – руна Дагаз

Настає час для завершення старого та початку нового. Тиждень сповнений нових можливостей: знань, відкриттів, знакових знайомств. Скористайся цим обов’язково. Почни втілювати те, про що ти так давно мріяла. Найімовірніше, це йде тобі за долею.

Риби – руна Манназ

Тиждень цілком сприятливий для тебе в усіх відношеннях. Ти заслужила спокійну та гармонійну обстановку. Насолоджуйся комфортом і знай, що все по заслугах!

You cannot copy content of this page