Рунічний гороскоп для всіх знаків зодіаку на тиждень із 20 по 26 листопада

Рунічний гороскоп для всіх знаків зодіаку на тиждень із 20 по 26 листопада

Овен – руна Перт (перевернуте положення)

Зараз такий період, коли всі трансформації, на які ти чекаєш, не поспішають відбутися. Але можеш заспокоїти себе тим, що це є тимчасово. Твоє майбутнє буде набагато яскравішим, якщо зараз ти не станеш опиратися долі. Позитивні зміни відбудуться не лише навколо тебе, а й усередині. Не треба квапити події, але й перешкоджати певним обставинам також не потрібно.

Телець – руна Беркана

Якщо щось робиш, роби добре чи не роби зовсім. Не треба нічого і нікого квапити. Плани, задумані тобою, вимагають терпіння та часу. Стеж за тим, щоб ти не перетружувалася. Починай із дрібних завдань, далі переходь до більш важких і великих. Не забувай хвалити себе за успіхи.

Близнюки – руна Інгуз

Зосередьте свої сили на поточних справах. Вони вже давно вимагають завершення. Якщо цього тижня ти відчуєш у душі дискомфорт – значить щось тобі заважає і чогось треба позбутися.

Рак – руна Ейваз

Хочеш змінити світ-почни з себе. По-іншому ти не зможеш нічого змінити. Почни зі свого способу життя. Опрацювання режиму, звичок і думок можуть сильно вплинути не тільки на тебе, а й на навколишнє оточення.

Лев – руна Лагуз

Не треба намагатися йти проти долі. Довірся їй і вона покаже тобі вірний шлях. Відпусти всі свої думки. Не треба нічого зважувати та аналізувати. Цього тижня це виявиться марною тратою часу та нервів.

Діва – руна Ейваз

Не квап події! Всьому свій час. Ти витрачаєш надто багато сил на обмірковування, переживання та порожні дії. Проведи експеримент: варто тільки розслабитися і відпустити всі непотрібні емоції, як все саме почне складатися по поличках!

Терези — руна Хагалаз

Не за горами твоє емоційне вигоряння. Вся справа в тому, що ти надто довго стукала в те саме місце в стінці, але там так і не з’явилася дірка. Припини паніку. Все, що зараз відбувається, скоро завершиться. І ти з новими силами та натхненням зможеш приступити до задуманого.

Скорпіон – руна Кено

Не бійся відмовити від того, що залишає у твоїй душі негативний слід. Відпусти минуле. Не думай за нього триматися. Цього тижня воно не дасть тобі жодної цінності. Втім, як і наступні дні.

Стрілець – руна Наутіз

Цього тижня тобі доведеться дуже ретельно проконтролювати свій внутрішній стан. Не допускай таких емоцій, як зневіра та пригнічення. Якщо раптом ти даси волю цим почуттям, у тебе можуть виникнути непорозуміння з оточуючими. Цей період не найвдаліший для тебе цього року. Твоє головне завдання – терпляче перечекати ці обставини. Але в жодному разі не засмучуватися!

Козеріг – руна Гебо

Якщо ти хочеш виконати план цього тижня, тобі варто підключитись до колективної роботи. Поодинці ти не зможеш досягти бажаного. При цьому не виставляй ситуацію так, ніби хтось щось тобі винен. Запасися терпінням і мудрістю – ці якості дуже тобі допоможуть, якщо ти вчасно ними користуєшся.

Водолій – руна Кеназ (перевернуте положення)

Цього тижня ти дізнаєшся про якусь цікаву новину. Подібно до звільнення цієї інформації тобі слід розкрити і випустити на волю свої таланти. А також варто дати реалізацію якомусь початку, а не відкинути це. Якщо ти це не зробиш, місце у твоєму житті займе несприятливіша обставина. Перестань себе критикувати. Настав час любові до себе. Ти маєш неймовірну кількість переваг. Порада руни: почни розкривати свої переваги у взаєминах із родичами.

Риби – руна Феху

Цього тижня тобі варто припинити свою увагу на матеріальному боці твого життя. Зверни погляд на свої плани та цілі: чи справді вони здійсненні? Чи тобі варто зайнятися більш прийнятним? Ту ж роботу тобі необхідно зробити з оточуючими тебе людьми. Зверни увагу: чи всі люди мають бути у твоєму колі? Поки твоя ситуація не вважається запущеною і доля тобі дає шанс на її виправлення – приймайся за справу.

You cannot copy content of this page