Рунічний гороскоп для всіх знаків зодіаку на тиждень із 8 по 14 травня

Рунічний гороскоп для всіх знаків зодіаку на тиждень із 8 по 14 травня

ОВЕН — руна Лагуз⠀⠀ ⠀⠀

Цього тижня у тебе не вийде плисти за течією – об’єктивні обставини зміняться, і твої способи подолання проблем та досягнення цілей стануть неактуальними. Руна Лагуз рекомендує тобі почати змінюватися разом з навколишнім світом, тоді твої дії будуть ефективними, і ти швидше досягнеш перемоги. На роботі з’явиться новий співробітник – тобі варто прислухатися до його порад.

Твій добробут покращиться. Цього тижня Овни досягнуть взаєморозуміння в особистих відносинах, сварки та сварки припиняться. При прийнятті рішень прислухайся до інтуїції, довірся внутрішньому голосу. У цей період у любовних відносинах довіряйся лише інтуїції.⠀⠀

ТЕЛЕЦ — руна Альгіз⠀⠀

Цього тижня велика ймовірність нових перспектив. У житті відбудуться зміни.

Руна Альгіз символ твоєї захищеності від різних неприємностей, які можуть зустрітися на шляху до досягнення мети. Щоб зміни в твоєму житті були позитивними, тобі буде направлено наставника. Необхідно вбирати знання та прикладати особисті зусилля, а не лише сподіватися на допомогу покровителя.

Найважливіше — роби для інших те, що бажаєш собі.

Близнюки – перевернута руна Гебо⠀ ⠀

Тобі доведеться поступатися багатьма позиціями, виконувати непомірні вимоги.

Домовленості, укладені у період, будуть миттєво порушені. Фінансове благополуччя, замаячивши на горизонті, швидко скотиться майже до нуля.

Застереження — необхідно з обережністю вступати в нові відносини і всіма силами намагатися позбутися згубного впливу оточуючих.

Рак – руна Уруз ⠀

Цей тиждень для тебе буде як спортивне змагання – ти будеш хотіти зробити все краще за всіх, стрибнути вище за всіх, досягти мети найшвидше.

Розкриються всі позитивні риси характеру, прибуде старанність, цілеспрямованість, витримка та завзятість. Імовірний перехід на нову цікаву роботу, укладання угоди, яка здавалася малоймовірною, але була такою бажаною. Матеріальний прибуток стабільний, і можна подумати про його збільшення.

Порада — потрібно повернути собі необхідне самовладання та усвідомленість. Необхідно перестати розпорошуватися на все поспіль і почати активно розвивати одну, найважливішу сферу життя. ⠀ ⠀

Лев – перевернута руна Іса ⠀

У цей період на тебе чекає перерва і затишшя у справах. Це і є впорядкування структури. Думки придбають чітку структуру та порядок, що дасть чудовий шанс у майбутньому розвинути бурхливу діяльність. Присвяти тиждень відпочинку від будь-яких справ, відклади всі зустрічі та домовленості. Витрати заощадження на поїздку, в якій тобі зустрінеться цікавий супутник.

Медитація і духовна практика поправлять твоє здоров’я.

Спостерігай за тим, що відбувається з боку, розмірковуй, дозволь собі бути інертною, візьми паузу, щоб накопичити сили для подальшого шляху. , причому, швидше за все, набагато далі, ніж ти була раніше. ⠀

Порада — очисти коло спілкування.

Зайві зустрічі та контакти зараз ні до чого.⠀ ⠀

Діва — руна Кеназ⠀⠀

Цього тижня час очікування добіг кінця – починається період активного руху вперед, який поєднуватиме в собі три шляхи – шлях творчого розвитку, шлях втілення ідей, шлях любові і відкритості відносин.

Творчі Діви в роботі знайдуть нові інструменти або освоять нові техніки для вираження емоцій. У бізнесі мудра людина стане наставником та допоможе подолати всі труднощі на шляху.

Фінанси примножуватимуться. В особистих відносинах буде чудовий шанс зустріти свою другу половину, а якщо в тебе вже є чоловік, то будь відкритою та чесною з ним. Цього тижня доведеться включитися в безліч процесів одночасно — у розкриття, вивчення та пізнання, а також пошук.

Застереження: цей тиждень — справжня пастка для Дів захоплених, готових поринути з головою в будь-які стосунки, ласих на ризик та афери. Не захоплюйся – зосередь сили в різних напрямках потроху, раціоналізуй ситуацію.⠀

Терези — перевернута руна Отал⠀ ⠀

У Терезів неминучі втрати. Ти відчуватимеш відсутність підтримки близьких людей. Не варто проводити жодних фінансових операцій та операцій з нерухомістю.

Не затіняй жодних поїздок, краще тримайся ближче до будинку. Домашнє вогнище стане опорою та якорем у штормі твоїх емоцій. Намагайся уникати конфліктів із дорогою людиною. Звертай увагу на дрібниці, вони підкажуть, як тобі вчинити.

Порада — не потрібно слідувати старим схемам поведінки. ⠀ ⠀

Скорпіон – перевернута руна Вуньо⠀ ⠀

Як би тобі не хотілося цього тижня розслабитися та відпочити, нічого в тебе не вийде. Причина цього – ти сама.

При наполегливій роботі над собою ти швидко відчуєш результати. Ті, що оточують, знову до тебе потягнуться і прислухатимуться до твоєї думки. Близькі люди оточують турботою та теплотою. З особистих стосунків підуть взаємні претензії. Постарайся сприймати те, що відбувається, спокійно і розсудливо, це допоможе подолати кризу і повернути ситуацію в потрібний бік.

Порада — не будь поспішна чи нетерпляча. ⠀ ⠀

Стрілець – руна Турісаз⠀ ⠀

Цього тижня ти пожинатимеш плоди свого досвіду та мудрості, накопичені часом. Ти не дарма довго чекала відповідного моменту.

Гарний тиждень для будь-якого починання – на роботі, у бізнесі, у фінансовій сфері, все приведе до процвітання та успіху. Особисті стосунки будуть сповнені пристрастю та радістю. Незначні проблеми зі здоров’ям не будуть відволікати від важливих справ. Зробивши свій вибір, слід діяти швидко, залишивши позаду страх і сумніви.

На шкоду чи на користь залежить від стратегії, яку ти вибереш при роботі з оточенням. З’явиться як взаємне невдоволення та чвари, так і здобуття колись втрачених любові та зацікавленості.⠀ ⠀

Козеріг — руна Ансуз⠀⠀

Звертай увагу на все, що відбувається довкола. Навіть незначна подія чи ненароком почуте слово можуть стати ключем до розуміння того, що відбувається саме у твоєму житті. Але не сприймай отриману підказку буквально. Проаналізуй та приміряй до себе.

Ансуз рекомендує зайнятися науковою роботою, обмінятися досвідом із колегами. Творча робота принесе задоволення. Не забувай, що знання припускають і велику відповідальність.

У особистих відносинах можлива розмова до душі. З’являться люди, які готові поділитися відомостями, необхідними в роботі та житті.

Водолій — перевернута руна Соуло ⠀ ⠀

Цього тижня ти не зможеш залишатися осторонь: події захоплять тебе, змусять діяти рішуче, брати відповідальність, вести за собою людей.

На роботі та в бізнесі знадобиться вміння переконувати оточуючих у своїй правоті. Відстояти думку вийде і у фінансово-контролюючих організаціях, твої звіти та декларації будуть ухвалені беззастережно. Постався до близьких людей з розумінням та милосердям. ⠀ В особистих стосунках поділися потаємними бажаннями з партнером і тоді ви досягнете повної гармонії.

Порада: при втіленні бажань, не забувай про тих, хто тебе оточує, адже ти відповідальна за них!

Будь добра і милосердна до ближніх.⠀ ⠀

Риби – перевернута руна Феху ⠀ ⠀

Всі проблеми, які ти виявиш у цей період, будуть не новими, а старими, до яких ти просто звикла. Але цього тижня їх не можна ігнорувати. Не шкодуй себе, виправляй усі попередні помилки негайно, не утримуй минуле, воно тобі заважає рухатися вперед. У процесі переговорів чи нарад на роботі ти зрозумієш, які старі зв’язки вже зжили себе і тягнуть тебе назад – розірви їх.

У фінансовій сфері у тебе з’являться нові борги, або вимагатимуть термінового повернення старого боргу.

Особисті стосунки – сьогоднішня віддушина, вони наповнять тебе позитивом та гарним настроєм.

Застереження – дуже важливо встигнути вчасно скористатися наявними можливостями. Не намагайся повернути те, чого вже не можна повернути.

Сконцентруйся на теперішньому та на наявних ресурсах.⠀ ⠀ Порада: необхідно серйозно переглянути своє ставлення до життя. Можливо, тобі здасться, що ти могла б робити набагато більше, ніж зараз робиш, але це зовсім не так.

Не можна намагатися зробити неможливе.

Нічого хорошого із цього не вийде.

You cannot copy content of this page