Рунічний гороскоп для всіх знаків зодіаку на тиждень із 9 по 15 жовтня

Рунічний гороскоп для всіх знаків зодіаку на тиждень із 9 по 15 жовтня

Хочеш дізнатися, що обіцяють тобі руни цього тижня?

Овен – руна Соулу

Цього тижня можливі будь-які звершення, духовна енергія переповнюватиме тебе. Можливо, в тебе навіть прокинуться магічні здібності. Здоров’я обіцяє бути гаразд. Порада руни: мрій та втілюй свої мрії у життя!

Телець – руна Іса

Не потрібно зайвих дій, все вирішиться само собою. Не варто чинити опір і обставинам, хоча б тому що вони сильніші за тебе. Розслабся, відпочинь, не починай нічого нового. Зараз для цього не найкращий час.

Близнюки – руна Хагалаз

Тиждень сповнений протиріч і втрат. І не лише для тебе. Це може і торкнутися інших, але тобі відрикошетить. Але плюс у тому, що в цьому випадку втрати – це очищення. Не переймайся, якщо ти щось і втратиш — це потрібно для того, щоб очистити місце для чогось нового. І схоже тобі давно час було це зробити.

Рак – руна Ейваз

Хочеш змінити світ — почни з себе. Цей тиждень не час для очікувань та спостережень, це час дій. Причому активні. Це стосується і внутрішніх перетворень (думок та звичок) і зовнішніх (наприклад, можливо, варто переглянути своє коло спілкування). Якщо працювати комплексно — на тебе чекає успіх.

Лев – руна Вуньо, перевернуте становище

Цього тижня не час ухвалювати важливі рішення. Постарайся оминати людей, довіра до яких під питанням. Водночас не варто робити про когось поспішних висновків. Цей тиждень взагалі для висновків не підходить.

Якщо раптом у цей період тобі здасться, що все, що ти робиш, йде не так і взагалі не варто цього робити – не роби! А подумай. Чим більше ти приділиш увагу своїм думкам, тим більше тобі принесе користь у майбутньому.

Діва – руна Наутіз

Здогадуєшся, яка причина твоїх невдач? Жадібність та відсутність контролю над своїми діями та емоціями. У тебе є два виходи: нарікати на своє життя через ворогів і невдач, або взяти в руки своє життя і позбудеться відмовок. Що вибираєш?

Ваги – руна Лагуз

Намагайся тримати себе в руках, наближається якийсь внутрішній зрив на кшталт нервового. А причина тому — очікування, які не справдилися. А все тому, що твій план мав мало шансів на реалізацію. Але це не привід впадати у депресію. Найголовніше, не шукай легких шляхів для реалізації своєї мети. Можливо, перед цим тобі варто просто відпочити. І не менш важливо охолодити свій гарячий запал.

Скорпіон – руна Тейваз

Без праці не виловиш рибку з ставка, а ти її виловиш, та ще й яку! Тому що цього тижня зірки до тебе прихильні. Якщо в якійсь ситуації від тебе буде потрібно жорсткість – не соромся, застосовуй. Нині не час для скромності. Але не забувай про терпіння. Це теж один із способів «облоги фортеці».

Стрілець – руна Ансуз

Геть депресію! Настав час тверезо поглянути на життя. Проаналізуй свої минулі провини. І якщо оцінка твоїм діям буде негативна, сприйми це все як необхідний урок. Ось тільки не звертаючи уваги на думку оточуючих, цього тижня не варто довіряти їхнім порадам.

Козеріг – руна Єра

Не здумай здаватися на півдорозі. Ти пройшла занадто довгий шлях і він уже приніс свої результати. Якщо ти зараз розслабишся – втратиш усе, чого досягла раніше. Все, що тобі буде надіслано цього тижня ти зумієш подолати, будь впевнена!

Водолій — руна Уруз

Чим більше ти противитимешся змінам у своєму житті, тим більше отримаєш від неї головоломок. Відпусти старе, вийди із зони комфорту. І ти навіть не уявляєш, яке задоволення тобі може принести те нове, від якого ти так довго ховалась. Краще спрямуй свою енергію на те, щоб допомогти змінам впровадитись у твоє життя.

Навіть якщо це стосується особистого життя!

Риби – руна Лагуз

Уяви, що тебе несе річка. Довірся її течії. Нині не час для змін. Нехай усе лишиться так, як ти давно планувала. І якщо навіть ти переконана, що все вищеперелічене не вихід із ситуації — скоро ти міркуватимеш інакше.

You cannot copy content of this page