Рунічний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 20 по 26 листопада

Рунічний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 20 по 26 листопада

Говорячи про тиждень із 20 по 26 листопада, кожен знак зодіаку представлений унікальним набором рун, які розкривають можливі тенденції та поради для вдалих результатів у своїх починаннях.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Перевернутий Ансуз, Іса, Манназ

Цього тижня очікується виклик у спілкуванні (перевернутий Ансуз), що може стати стимулом для внутрішнього зростання і самопізнання (Манназ). Використовуйте моменти тиші для роздумів та перезаряджання.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Наутіз, Еваз, Турісаз

Обмеження (Наутиз) можуть призвести до переоцінки цілей, адаптації (Еваз) та прориву (Турисаз). Використовуйте випробування як стимул для зростання та особистого розвитку.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Беркана, Наутіз, перевернуте Кено

Нові починання (Беркана) можуть супроводжуватися обмеженнями (Наутіз) та вимагати самоаналізу (перевернуте Кено). Приділяйте увагу турботі про себе та терплячому розвитку.

Рак (22 червня – 22 липня)

Хагалаз, Соуло, Єра

Очікується період викликів (Хагалаз), які можуть призвести до особистої трансформації та лікування (Соуло), а також до періоду зростання (Єра). Пріоритет – зміцнення себе та створення підтримуючої мережі.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Соуло, Беркана, Інгуз

Тиждень обіцяє внутрішнє світло (Соуло), зростання (Беркана) та перехід на новий рівень (Інгуз). Очікуються особисті успіхи та задоволення.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Дагаз, Райдо, Феху

Позитивна трансформація (Дагаз), можливі подорожі (Райдо) та фінансове процвітання (Феху) будуть характерними рисами цього тижня.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Перевернута Вуньє, Іса, перевернутий Ансуз

Дисбаланс (перевернута Вуньє) вимагає чіткого спілкування (перевернутий Ансуз) та терплячого ставлення до ситуації (Іса). Фокусуйтеся на ефективній комунікації для зміцнення зв’язків.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Перевернутий Тейваз, перевернутий Манназ, Уруз

Можливі конфлікти (перевернутий Тейваз), але вони можуть стати стимулом для саморефлексії (перевернутий Манназ) і звернення до внутрішньої сили (Уруз). Пріоритет – уникати конфліктів та зміцнюватися внутрішньо.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Іса, Дагаз, Хагалаз

Очікується пауза (Іса) та зміна пріоритетів (Дагаз), але цей час може принести позитивні зміни та дозволити розлучитися з минулим (Хагалаз). Фокусуйтеся на самоаналізі та готуйтеся до змін.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Ейваз, Єра, Перто

Націлюйтеся на баланс між роботою та особистим життям (Ейваз). Очікується особистісне зростання та позитивні зрушення (Єра, Перто).

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Турисаз, Єра, Альгіз

Зіткнення (Турисаз) можуть бути сміливими та активними. На вас чекає винагорода за зусилля (Єра) та захист (Альгіз). Практикуйте рішучі дії та довіряйте своєму шляху.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Ейваз, перевернутий Уруз, Іса

Тиждень вимагає приділяння уваги лише важливим цілям (Ейваз) та турботи про себе (перевернутий Уруз). Потрібний терплячий підхід до розвитку подій (Іса). Створіть спокійну обстановку та фокусуйтеся на самоповазі.

You cannot copy content of this page