Риб чекає приємне потрясіння: кому зі знаків Зодіаку час «ікс» змінить життя раз і назавжди

ОВЕН. У представників цього знаку Зодіаку не виключений приємний шок перед приголомшливим фінансовим везінням. Ловіть момент, таке рідко трапляється.

У особистих справах, навпаки, час може наче зупинитися. Тільки не треба хвилюватися з цього приводу та форсувати події. Трохи згодом ви зрозумієте, для чого доля дала вам цей шанс про все спокійно подумати.

Поки навряд чи остаточно вирішиться питання, від якого багато залежить у вашому житті, наприклад, справи з працевлаштуванням чи переїздом. Знову ж таки це можливість ще раз все гарненько зважте.

ТЕЛЕЦЬ. Настає той час, коли багато хто з вас зможе нарешті відпочити від низки різних справ і хвилюючих подій. Щоб зовсім не занудьгувати, варто звернути увагу на спорт, творчість чи реалізувати давню задумку з цікавою поїздкою.

Якщо яскраві події і відбуватимуться, то швидше за все, це станеться в житті ваших родичів, які можуть повідомити вам приголомшливу новину.

З грошима у більшості з вас не повинно бути проблем завдяки тому, що ви чудово попрацювали. Сміливо можна дозволити собі якісь приємні покупки.

БЛИЗНЮКИ. У вашому житті може настати година “ікс”, від якої залежатиме, як усе піде далі.

Комусь належить зробити рішучий крок у кар’єрному питанні, наприклад, різко змінивши місце роботи. Інших кардинальних змін можуть чекати в особистому житті. Можливо, ви вирішите закінчити обтяжливі стосунки чи наберетеся сміливості для освідчення в коханні.

Всесвіт повинен підтримати вас, подарувавши впевненість та удачу. Не поспішайте ділитися з навколишніми новинами про події у вашому житті, щоб недоброзичливці та заздрісники не зашкодили вам.

РАК. Типові раки від природи наділені розвиненою інтуїцією. Саме вона може стати вашим головним козирем найближчим часом. Внутрішній голос допоможе вправно обійти небезпечні перешкоди і піти дорогою удачі та везіння. Це стосується як роботи, так і особистого життя.

Найважливіше – частіше прислухатися до своїх відчуттів. Якщо це робитимете, то на вас може чекати довгоочікуване підвищення, а у справах сердечних ви нарешті знайдете гармонію, про яку давно мріяли. Несподівані новини від дітей або молодших родичів дадуть вам привід пишатися ними.

ЛЕВ. Головне не поспішайте, вирішуючи питання щодо майбутнього. На кону дуже багато, якщо не все, в тому числі доля багаторічного шлюбу чи роману.

Проявіть мудрість і зберігайте голову холодною, якщо настане година “ікс”, щоб не наламати дров.

Завдяки розташуванню зірок, у багатьох Левів помітно зросте ділове чуття. Це може бути вкрай результативним для бізнесменів і тих, хто працює на себе.

Вам буде легко знаходити щедрих клієнтів і завойовувати нові ніші на ринку. Більшість Левів будуть дуже енергійними, тому сил вистачить і на справи, і на активний відпочинок у приємній компанії.

ДІВА. У більшості Дів настає такий період, про який багато хто може тільки мріяти. Не повинно бути жодних потрясінь та раптових проблем.

Ваші минулі заслуги почнуть приносити добрі дивіденди. Керівництво оцінить ваші старання та може підвищити зарплату або дати солідну премію.

До речі, йдеться не лише про матеріальні речі. Той, хто поводився гідно в непростих ситуаціях і не втрачав людської гідності, буде щедро обдарований, наприклад, зустріччю з прекрасною людиною, з якою у вас почнеться щасливий роман. Іншим доля може подарувати казкове везіння у ключових життєвих питаннях.

ТЕРЕЗИ. Найближчим часом астрологи не радять представникам цього знаку робити великі покупки або позичати великі суми. Так ви ризикуєте послабити свій фінансовий успіх. Головне, на чому не варто економити, то це здоров’я, не тільки ваше, а й ваших близьких.

Якщо воно потребуватиме уваги, реагувати потрібно негайно і не скупитися на потрібні процедури, рекомендовані лікарем.

Багато хто з вас завдяки зовнішньому перетворенню стане дуже привабливим. Будьте обережнішими з шанувальниками з числа нових знайомих. Хтось із них може сильно розчарувати.

СКОРПІОН. Непостійний настрій і відсутність моральної підтримки від близьких людей – ось єдине що можна віднести до негативних моментів наступного періоду. Зате вам не буде рівних у питаннях, пов’язаних з умінням швидко орієнтуватися в ситуації та бачити наперед, що забезпечить комусь із вас блискучу перемогу у важливому діловому проекті, туго набивши кишені грошима.

Багатьох із вас Фортуна не залишить і в прагненні виграти в лотерею, тож купіть квиток. Великі покупки можуть бути вдалими, якщо ви прислухаєтеся до порад близьких.

СТРІЛЕЦЬ. У питаннях, пов’язаних з кар’єрою у когось із вас планується вирішальний момент, який визначить, яким шляхом далі піде ваше життя. Можливо, заради роботи вам доведеться назавжди змінити місце проживання та коло спілкування.

По можливості уникайте агресивних людей, вони можуть зіпсувати настрій. Щоб не довелося скасовувати важливі плани, стежте за своїм раціоном та одягайтеся за погодою.

Не звертайте уваги на плітки, навряд чи вони вам зашкодять, а розпускають їх із заздрощів.

КОЗЕРІГ. Багато хто з вас стоїть на порозі нового витка недавніх подій. Навіть якщо здавалося, що це фінал, наступний період доведе протилежне. Взагалі етап трохи хвилюючий, можливий тимчасовий дискомфорт.

До того ж, деяким Козерогам доведеться взяти на себе відповідальність за когось із колег чи близьких людей. Знадобляться ваш професіоналізм та життєва мудрість. Але перед вами немає нерозв’язних завдань, тому ви блискуче впораєтеся з будь-якими проблемами.

Не поспішайте робити покупки, особливо якщо йдеться про одяг чи взуття. Обновки можуть незабаром розчарувати.

ВОДОЛІЙ. Погане самопочуття когось із близьких людей може змусити вас відмовитися від раніше запланованих планів чи поїздок. Не варто зайвий раз переживати з цього приводу, все на краще.

Залишившись вдома, ви зможете уникнути непотрібних проблем та добре відпочити. Чудовий час для тих, хто давно і безуспішно шукає роботу, вам можуть зателефонувати з компанії, де ви вже не сподівалися працювати.

Не вдалий момент для рішучих кроків у особистому житті. Поки залиште все як є, потім доля сама підведе вас до правильного рішення.

РИБИ. Для багатьох із вас не виключено приголомшливе везіння у грошовій сфері. Це може спричинити шок, зрозуміло, приємний. У такій ситуації важливо швидше заспокоїтись і вирішити, як мудро розпорядитися фінансами. Цілком точно, що не варто витрачати все відразу, краще подумайте про фінансову стабільність свого майбутнього.

У когось із Риб передбачаються затримки в особистих справах. У відповідальний момент може не виправдати довіру давній друг чи людина, з якою ви мріяли почати роман. Сімейним варто частіше згадувати про романтику, щоб ваш любовний човен не розбився про горезвісний побут.

Фото: Olesia Oleksandrivna.

You cannot copy content of this page