Рибам і Терезам гроші впадуть під ноги, Козероги та Леви поставлять усе з ніг на голову, а на Тельців чекає сумнівна пригода

Цього дня найсильнішою перевагою буде ваша інтуїція. Повний гороскоп 17 червня.

ОВЕН. День схиляє Овнів до нетерпимості та конфліктів, причому вони у пошуках правди здатні бути жорсткими як ніколи. Слова Овнів бігтимуть далеко попереду думок, а це загрожує тим, що близькі та колеги ризикують вислухати про себе все, що можна. Зірки рекомендують Овнам бути якомога обережнішими у висловлюваннях, особливо з близькими та друзями. Останні, втім, теж не залишаться в боргу і можуть підбити Овнів на будь-яку авантюру, яка не факт, що закінчиться добре.

ТЕЛЕЦЬ. У цей день Тельці здатні на сумнівні пригоди, причому весела вечірка, велика сімейна вечеря, вилазка до парку або на пікнік – не вичерпує всієї великої програми. У справах і на роботі Тельців нічого особливого не чекає, та вони не будуть особливо прагнути покласти все на вівтар сім’ї чи фірми. «Мозковий штурм» поки явно не для Тельців, зате на самотніх представників цього знаку чекає зустріч із людиною прекрасної душі, але дуже сумнівної зовнішності. Але, як мовиться в казках, жаба має шанс перетворитися на прекрасного принца та принцесу.

БЛИЗНЮКИ. Притаманна типовим Близнюкам допитливість, здатна вийти за будь-які рамки! У цьому є свій плюс – їм легко даватиметься робота, пов’язана з творчістю, здобуттям нових знань тощо. Але весь позитив дня може змастити те, що Близнюкам буде важко приховати думки та почуття в собі – отут оточуючим буде важко чекати словесної пощади. Близнюки явно не мають наміру згладжувати гострі кути! Романтично налаштованим Близнюкам зірки рекомендують цього дня довіритися шостому чуттю, і в коханні перед ними відкриється безліч нових можливостей.

РАК. Раки мають чудовий день для того, щоб впритул зайнятися своєю кар’єрою. День надасть їм можливість вигідно зарекомендувати себе перед потрібними людьми – проте важливо, щоб Раки скористалися цим шансом. Найпотужнішою суперсилою Раків у цей день буде позитив, і лише в цьому випадку вони справлять найвигідніше враження на партнерів. У особистих стосунках не можна відмовчуватися, якщо, звісно, вони хочуть зав’язати романтичне знайомство з людиною своєї мрії! Все, що потрібно – блиснути розумом у розмові.

ЛЕВ. Леви будуть почуватися як риба у воді в інформаційних потоках! Новини, плітки, чутки – загалом, все, що душі завгодно. Допитливість та здатність до інтриг Левів у цей день не знатимуть кордонів. Власне, стримувати цей порив не варто. Навпаки, зірки кажуть, що Левам трапиться випадок проявити свої таланти в діловій інтрижці і навіть якщо все пройде не так вже й гладко, Леви точно в мінусі не залишаться. А ось Левам, які зібралися на романтичне полювання, треба відставити усілякі експерименти. Вечірня сукня чи дорогий костюм стануть візитівкою їхнього успіху.

ДІВА. Діви ризикують зіпсувати стосунки з будь-ким: з колегами, партнерами, начальством, друзями і т.д. Їхні судження відрізнятимуться зайвою безапеляційністю і прямотою, тож їм краще тримати свою «єдино вірну» думку при собі. І найрозумнішим рішенням Дів тут буде лише одне: по можливості, відкласти поточні справи на потім, закритися на замок і “сушити” собі мозок. Якщо вже побачення у цей день буде неминучим, то краще взагалі не розкривати рота, а напустивши на себе загадковий вигляд, мовчати і посміхатися.

ТЕРЕЗИ. Особливо успішною для Терезів стане робота з кимось, тобто у колективі. А тому за самостійні проєкти їм краще не братися, зате спільна робота і співробітництво в будь-яких областях обіцяє їм грошовий і моральний успіх. У цей день, подекуди Терезам навіть здаватиметься, що вони затребувані як ніколи! Їх телефон буде буквально розриватися від дзвінків, а число контактів буде таким, що Терези зіб’ються з рахунку. З Терезами будуть ділитися буквально всім: радістю, ідеями, плітками і навіть страшними таємницями.

СКОРПІОНИ. Не виключено, що метушня у справах для Скорпіонів триватиме весь день, проте при цьому вони можуть перевиконати все, а на роботі та бізнесі навіть добре зарекомендувати себе перед начальством або партнерами. І це при тому, що Скорпіони будуть налаштовані дуже жорстко! Навколишні відразу це зрозуміють, коли захочуть вирішити зі Скорпіонами якесь питання. В особистому житті зірки радять Скорпіонам сміливо йти назустріч новим знайомствам. Якщо ж у них є партнер, їм разом варто спробувати щось нове.

СТРІЛЕЦЬ. Візитівкою Стрільців стане успіх та все, що з ним пов’язано! Стрільці відчуватимуть впевненість у собі, і це здатне на будь-кого справити враження – у тому числі, на начальство та колег. Але лаври лаврами, а гроші ще нікому не заважали, і тут Стрільців чекає успіх у творчих професіях, бізнесі та торгівлі. Це буде ще більше доречним, тому що зірки наполегливо рекомендують Стрільцям підготувати плацдарм для подорожі: вивчити тури, полазити сайтами і, можливо, навіть зробити в агентство кілька дзвінків.

КОЗЕРІГ. Навіть у рутинних справах Козероги зуміють “розколупати” собі родзинку, і це допоможе їм не потонути в болоті туги. З таким настроєм Козероги мають шанси переробити масу справ! А якщо ще додадуть собі драйву, то можуть спробувати внести собі в життя новизни – майданчиком для експерименту може стати будь-що – від дрібниці до робочого місця. Зірки не беруться передбачити, що вийде в результаті, але те, що Козероги здатні поставити своє життя з ніг на голову, не доводиться сумніватися.

ВОДОЛІЙ. Не виключено, що Водолії отримають запрошення на якийсь пафосний захід! Ну, а якщо вони таке запрошення не отримають, то є сенс самим докласти максимум зусиль, щоб вибратися у світ. Зірки у цей день наділяють Водоліїв спокійною впевненістю в собі, світлою головою та комунікабельністю, тож вони зуміють показати себе у всій красі та зав’язати корисні знайомства. Навколишні будуть зачаровані.

РИБИ. Від Риб потрібно стрімкість, щоб не прогаяти важливе в потрібний момент! День надасть їм шанси якщо не розбагатіти, то хоча б зробити потрібний крок у цьому напрямку. Зірки переконані, що цього дня як магнітом тягтиме до тих Риб, хто працює у бізнесі, творчих професіях та фінансовій сфері. Всім іншим треба сподіватися на милість начальства чи щасливий лотерейний квиток. Останній, втім, обіцяє гарний грошовий куш. Навіть у любовних стосунках Риби, сказавши чарівне слово «так», не залишаться в програші.

You cannot copy content of this page