Рибам – премія, комусь підвищення на роботі: бізнес гороскоп на 28 лютого

Овен
Сьогодні вам, можливо, доведеться зайнятися зовсім не своєю справою. Схоже, ваша допомога буде потрібна комусь із близьких. Допоможіть навіть якщо ви не цілком розумієте, в чому суть. На щастя, ваша робота вам заважатиме в цій непростій і дуже відповідальній справі не буде.

Телець
Таке враження, що хтось надто зловживає вашою добротою та чуйністю. Придивіться уважніше до тієї людини, якій ви вже не вперше допомагаєте.

Близнюки
Сьогодні вам як ніколи потрібна порада професіонала. Зробіть усе можливе для того, щоб порада ця не запізнилась: навряд чи вам буде цікаво і приємно дізнатися, як ви могли вчинити в тій чи іншій складній ситуації, але не вчинили.

Рак
Сьогодні вам варто поводитися на роботі так, як це радять робити розумні книги з психології, маркетингу, менеджменту. Для солідності можете обкласти відповідними книжками. Вас оцінять.

Лев
Сьогодні для вас непростий день у плані душевної рівноваги, адже вам доведеться багато що переглянути, можливо, навіть ви будете змушені розлучитися з якоюсь частиною своїх переконань. Це дасться вам нелегко, проте в майбутньому вам буде простіше вирішити деякі питання.

Діва
Сьогодні зірки не рекомендують вам будь-яким чином форсувати події та приймати ризиковані рішення у вашій професійній галузі. І можливо як винагороду – отримаєте підвищення.

Терези
Сьогодні ви трохи по-новому подивіться на тих людей, які вас оточують. Можливо, що ваші колеги зовсім не такі чуйні та відкриті люди, як ви вважали раніше.

Скорпіон
Сьогодні ваш начальник чомусь забуде про те, що вам належить право на відпочинок. Якщо ви не погоджуєтесь з такою стратегією його поведінки. Не забудьте йому про це прямо та чесно сказати.

Стрілець
Сьогодні вам знайдеться, що відповісти на всі зауваження начальника на свою адресу, ви протиставите його думці безліч своїх  доказів, і що найдивовижніше, ви будете праві.

Козеріг
Сьогодні ви у всьому покладатиметеся на поради ваших друзів, колег і партнерів. Можливо, деякі з цих порад навіть виявляться цінними, проте не варто вірити у все сказане і кидатися у вир необдуманих рішень. Не забудьте все зважити.

Водолій
Ви як ніколи потребуєте підтримки та розуміння. Якщо зараз вам не допоможуть (або не зможете самі) зберегти рівновагу між крайнощами, куди вас кидає, ви ризикуєте не тількизіпсувати свою кар’єру, а й посваритися з близькими людьми.

Риби
Сьогодні ви дізнаєтеся, що незабаром ви маєте виступити перед досить численною аудиторією. Цілком імовірно, що це буде презентація нової продукції або початок нового спільного проекту. Щоб бути переконливішим і вразити всіх своєю переконливою мовою, непогано було вже почати готуватися. За цей проект потім ви можете отримати премію чи хорошу винагороду, варто лиш докласти зусиль.

You cannot copy content of this page