Рибам світить джекпот, на Близнюків нахлинуть чудо-новини, Терези за крок від тріумфу

Що чекає на знаки Зодіаку з 7 травня – астрологи дали прогноз.

ОВЕН. У вас може запаморочитися голова від перемоги у особистому житті, емоції зашкалюватимуть. Справи на роботі також обіцяють просунутися вгору, це заслуга планет і результат вашої працьовитості. Не останню роль у благополучному результаті зіграє віра в себе, наполегливість та вміння продуктивно вибудовувати діалоги. Не виключена грошова винагорода за допомогу якійсь людині.

ТЕЛЕЦЬ. Викореніть у собі прояви ревнощів, вони можуть згубно позначитися на вашому емоційному здоров’ї. Чудовий час для тих, хто шукає роботу чи починає освоювати нові навички. На цій ниві на багатьох з вас чекають успіхи, які дадуть позитивний фінансовий ефект. Можливо, варто переглянути стосунки з кимось із тих, хто надто часто користується вашою чуйністю.

БЛИЗНЮКИ. Чекайте на хороші новини у різних сферах: не виключено, що буде вирішено на вашу користь питання, пов’язане зі спірним житлом, спадщиною, бюрократичними зволіканнями. В особистому житті у когось із вас можуть закипіти мексиканські емоції, які закрутять вам голову. Фортуна подарує вам виграш.

РАК. Ви можете розраховувати на сприятливий розвиток подій на роботі або на вдале вирішення питання, яке давно не давало вам спокою. Зірки кажуть, що у вас настає вирішальний момент у особистих справах. Будьте спокійні: зірки на вашому боці і ви головний везунчик гороскопу. Знайдіть час, щоб насолодитися відпочинком.

ЛЕВ. Розворуште своє життя яскравою вечіркою чи поїздкою у цікаві місця. Поки не найкращий час для рішучих дій у сфері почуттів, залиште все як є. Трохи згодом обставини складуться так, що ви швидко зрозумієте, куди варто рухатися. У справах високі шанси стрімко увірватися у безбідне життя. Це може бути виграш, спадок чи дуже вигідна угода.

ДІВА. Є ймовірність отримати неточні новини, які зіб’ють вас з вірного шляху, запізнитися на важливу зустріч, купити щось, що розчарує і т.д. Зараз чудовий час, щоб будувати плани на майбутнє та у деталях уявляти собі кінцевий результат. Не соромтеся, ставте перед собою грандіозні цілі, можливо, Всесвіт допоможе вам їх досягти. З’явиться додатковий прибуток.

ТЕРЕЗИ. Буде помітний прогрес у матеріальних справах, а в когось із вас навіть запаморочиться голова від несподіваного грошового тріумфу. Будь-які завдання зараз здійсненні, головне не проґавити свої шанси. Сконцентруйтеся на роботі і це відкриє вам двері в нове життя, щасливе та благополучне. А ситуація на особистому має змінитись на краще сама собою.

СКОРПІОН. Якщо говорити об’єктивно, період матиме те забарвлення, яке самі йому додасте. Усміхніться цьому світу, і він відповість взаємністю. Зараз слушний момент для організації важливих сімейних заходів, прийому гостей, творчих занять, інвестицій у власний бізнес. Велика можливість побачити віщий сон, який дозволить знайти відповідь на важливе питання.

СТРІЛЕЦЬ. Інтуїція підкаже вам правильний вибір у коханні. На роботі ця схема, на жаль, поки що не актуальна. Потрібно перевіряти будь-яку отриману інформацію, ретельно контролювати кожен процес. Яскравий успіх і матеріальний добробут чекають на тих, хто вміє спокійно добиватися своїх цілей, а не мчить уперед, стираючи все на своєму шляху.

КОЗЕРІГ. Вам нині висока ймовірність зробити неправильний висновок щодо подальшої долі. У цьому питанні потрібно слухати лише себе, а не йти на поводу у уявних порадників і тих, хто за рахунок вас хоче реалізувати свої плани. В іншому період відносно сприятливий. Гарний час для тих, хто шукає роботу, ви можете нарешті знайти саме те, що шукали.

ВОДОЛІЙ. Час працює на вас, але будьте стриманішими у своїх висловлюваннях, особливо на роботі. Є ризик наговорити зайвого та створити собі проблеми на рівному місці. Не виключено, що у вашому оточенні з’явиться людина, яка буквально переверне ваше життя. Гроші можуть з’явитися з нових джерел, причому у достатній кількості.

РИБИ. Зараз у вас особливо високі шанси зустріти кохання, відновити нещодавні стосунки, домогтися взаємності від якоїсь людини. Робота та побут відкриються вам з нових сторін, якщо перестанете ставитися до них як до тяжкого обов’язку. Вкрай високий шанс великого виграшу, тому варто купити заповітний квиток. Не виключений і джекпот.

You cannot copy content of this page