Риби почуватимуться, як вареник у сметані, Терезам доведеться ризикнути, а хтось зрозуміє, що настав час збирати валізи: поради на день знакам Зодіаку

Все, за що ви візьметеся, завершиться вдало! Але на що варто звернути увагу кожному із представників зодіакального кола?

Сьогодні починається повний місяць. Це сприятливий час для активних та рішучих дій. День вдалий для старту будь-якої важливої справи..

Овни

Ви применшили свій потенціал, зменшили свої потреби та сказали «ні» чомусь, що могло б підштовхнути вас у напрямку зростання. Овни, перестаньте сумніватися у собі і зробіть крок назустріч незвіданому.

Космічна порада: не сумнівайтеся у своїх здібностях!

Тельці

Ви швидше відчуваєте, що ваш зір затуманений, що ви не можете відрізнити друга від ворога. Наче ви більше не знаєте, хто грає за вашу команду. Тельці, час покаже, що вам потрібно знати про ваше оточення. Так, і ще одна річ! Позбавтеся необхідності виправдовуватися перед людьми. Для деяких з вас злети та падіння на фінансовому фронті також можуть бути головною темою. А поки що уникайте непотрібних витрат під час переходу в режим економії.

Космічна порада: час все розставить на свої місця.

Близнюки

Наші бажання не завжди виконуються саме так, як ми їх просимо, і це може бути лише добре. Можливо, Всесвіт готує приємний сюрприз. Отже, Близнюки, чекайте на несподіване. Для деяких з вас цей розділ вашого життя може принести з собою партнерство, заручини. Якщо ви відчуваєте до когось почуття, дайте про них знати.

Космічна порада: приготуйтеся до приємних поворотів долі.

Раки

Це офіційно, Раки! Ви перебуваєте у періоді очищення! Ви віддаєте пріоритет саморозвитку, поєднуєтеся зі своїми духовними наставниками, підтверджуєте межі, розширюєте свій кругозір і сміливо виходите за межі своєї зони комфорту. Говорячи про останнє, ви також можете відчути бажання поекспериментувати з вибором одягу. Нехай ваш стиль відображає те, ким ви стаєте!

Космічна порада: ризикуйте та пробуйте нове!

Леви

В один момент може здаватися, що все йде наперекір, всі плани руйнуються. У ці моменти важливо пам’ятати Леви, що все відбувається для вас, а не проти вас. Ви знаходитесь в процесі серйозного очищення. Секрет легкого переходу на інший бік: прийняття життя на його умовах.

Космічна порада: Ви знаходитесь на важливому етапі в житті.

Діви

Діви, ви перебуваєте в тій точці своєї подорожі, коли можете бачити світ таким, яким він є, а не таким, яким ви хочете, щоб він був. Ви приймаєте життя на його умовах і примиряєтеся з речами, які не можете змінити у своїй реальності. У той же час ви розумієте, хто ваші люди. Ви пізнаєте попутників, які стояли поряд з вами в саму бурю. Вважайте це нагадуванням про те, що потрібно звільнити місце для тих, хто підносить ваш дух і дарує вам дар безумовної любові!

Космічна порада: звертайте увагу на символи Всесвіту.

Терези

Прямо зараз ваше Вище «Я» будить вас, Терези, від глибокого сну і закликає поглянути на життя таким, яким воно є. Пробудження буде таким самим неприємним, як це і звучить, і це нормально. Повірте, що все, що відбувається зараз є важливою частиною процесу саморозвитку.

Космічна порада: не бійтеся йти на ризики!

Скорпіони

Любов до мандрівок — це точно про Скорпіонів. Якщо ви в даний момент не летите у літаку або не збираєте валізу, то ви, ймовірно, вивчаєте найпопулярніші напрямки, які варто відвідати в найближчі місяці. Всесвіт нагадує – ви проявляєте себе з кращого боку, коли вільні духом і живете в гармонії з природою. До речі, з’єднання зі стихією води обіцяє очистити ваш дух. Якщо у вас є можливість, вирушайте до природної водойми. Якщо ні, зануріть ноги в басейн або прийміть ритуальну ванну вдома.

Космічна порада: вам час вирушити в нову подорож!

Стрільці

Як дії, які ви робите сьогодні, допомагають вам дістатися бажаного пункту призначення? Стрільці, настав час сісти за стіл та переглянути свої кар’єрні цілі. Настав час поглянути на свої фінанси та оцінити, чи отримуєте ви стільки ж, скільки вкладаєте сил у роботу.

Космічна порада: вам час переглянути свої кар’єрні цілі.

Козероги

Життя дає нам не те, що ми хочемо, а те, що нам потрібне. Інакше кажучи, звані неприємні переживання є частиною процесу зростання. Отже, зробіть собі ласку, Козероги, – з гідністю прийміть усе добре і погане. Навчившись бачити свою реальність такою, якою вона є, ви звільнитеся від ілюзій та помилок.

Космічна порада: звільніться від ілюзій!

Водолії

Водолії, вам не потрібно постійно виправдовувати свої дії та наміри, особливо якщо ви виходите від хороших спонукань. Декому з вас може навіть здатися, що ви не можете відрізнити друга від ворога. Замість того, щоб намагатися знайти негайні відповіді, посидіть у тиші і задайте собі незручні питання.

You cannot copy content of this page