Риби втечуть з дому, на Левів чекає доленосна зустріч, Скорпіони дозволять собі зайве і перестануть рахувати гроші: на знаки Зодіаку чекають ненудні вихідні

Все про те, як пройдуть вихідні для кожного знаку. Прогноз щодо стихій.

Стихія Води – час отримати заряд позитиву.

Ракам, наприклад, є сенс розвивати соціальні мережі для залучення максимально широкої аудиторії. Також можна згадати про давнє захоплення. Займіться тим, що приносило вам радість кілька років тому, але було призабуте. Старе хобі подарує безліч позитивних емоцій.

Скорпіонам зірки рекомендують цими вихідними дозволити собі “зайве” і не рахувати гроші. Якщо вам хочеться отримати незабутні відчуття, спробуйте нові для себе варіанти розваг. У будь-якому випадку ці вихідні здатні подарувати Скорпіонам масу позитивних емоцій і, якщо пощастить, жодного приємного сюрпризу.

Рибам у ці вихідні треба обов’язково отримати заряд позитивної енергії та провести ці суботу та неділю поза домом. Виберіть розвагу на свій смак і вирушайте геть із чотирьох стін — на пошуки пригод. Тільки важливо пам’ятати – слова, на які ще вчора оточуючі реагували спокійно, сьогодні здатні зачепити живе.

Знаки Вогню – настав час вирушити в подорож.

Вогненним знакам у ці вихідні потрібно максимально запастися яскравими враженнями.

Леви не помиляться, якщо вирушать у подорож, подивляться на місцеві визначні пам’ятки, поспілкуються з новими людьми. Не забудьте обмінятися контактами, хтось із них може відіграти важливу роль у вашій долі. Зірки обіцяють успіх тим Левам, хто зможе керувати своїми почуттями.

Овнам у ці вихідні зірки рекомендують відмовитися від ризику та авантюр, а також уникати відвідування місць, де вас можуть втягнути у конфлікт. Щоб два дні пройшли без ексцесів та зайвого викиду адреналіну, постарайтеся провести їх максимально миролюбно та десь на природі. Краще не вступати в суперечки з оточуючими – все одно ніхто ні в чому не переконає!

Для Стрільця найкращі пригоди за межами міста. Вудка, намет, гітара, багаття – і все це в товаристві однодумців, ось найкращий для вас сценарій на вихідні. Стрільцям цього вікенду категорично протипоказані важливі рішення та великі покупки.

Знаки Землі – готуйтеся до того, що все буде непросто

Дівам зірки наполегливо рекомендують скласти на вихідні детальний план і не відхилятися від нього на йоту. Будь-яке відхилення від початкового варіанту проведення часу може призвести до найнесподіваніших, найчастіше негативних наслідків. Зірки радять, щоб уникнути непорозумінь, скрізь і всюди бути дуже дипломатичними у своїх словах та вчинках.

Тельцям цих вихідних життєво необхідна дводенна ізоляція від зовнішнього світу. Цілком виключіть читання новин, перегляд телевізора та відвідування соціальних мереж, а також скоротіть до мінімуму контакти зі знайомими, залишивши тільки найважливіші. В іншому випадку Тельців навіть на порожньому місці можуть постійно чекати конфлікти, образи та пастки.

Не виключено, що Козерогам ці вихідні вдасться відпочити лише кілька годин. То робота, то родина, то сусіди, то теща – список може вийти довгий і звідки “прилетить” чергове завдання навіть зірки не знають. У цій ситуації Козерогам можна порадити лише одне – намагайтеся мислити позитивно. Ну а якщо не вийде, то хоч просто стримуйте негативні емоції.

Знаки Повітря – цими вихідними зробіть щось для себе коханих!

Водоліям буде корисний масаж, бажано курс, а не разова процедура. Ці вихідні зірки наділяють Водоліїв гострою, часом непередбачуваною, реакцією на те, що відбувається. А тому їм краще провести вікенд без криків вересків та натовпу. Хорошими варіантами можуть стати похід у невелике та затишне кафе або прогулянка на свіжому повітрі у парку.

У Близнюків у третій вікенд липня підвищено ризик отримати неприємне пошкодження, яке надовго може вибити їх з колії. Щоб убезпечити себе, виключіть інтенсивні тренування та багатогодинні прогулянки. Для вас сприятливо все, окрім високої активності.

Терези не пошкодують, якщо цими вихідними вирішать прогулятися магазинами за обновками. Терезам зірки цього вікенду рекомендують нікуди не бігти стрімголов, можна проскочити повз сприятливі шанси.

Не поспішайте, добре обмірковуйте свої висловлювання і події і частіше згадайте мудре прислів’я – «поспішиш — людей насмішиш».

You cannot copy content of this page