Без рубрики
Ось що після війни робили з жінками, що мали відносини з німецькими солдатами

Друга світова війна стала одним із найсумніших подій минулого століття. Люди об’єднували свої сили, щоб правда і добро перемогли.

Але в цій всій військової та напруженій обстановці були різні ситуації. Після того, як окупанти звільнили більшість європейських країн, багато жінок піддалися всенародному осуду.

Якщо дівчат підозрювали в зв’язках з німецькими солдатами чи офіцерами, то їх просто віддавали на всенародну ганьбу і тортури.

Французи — одні з тих, чиї покарання були дуже жорсткими. Після довгих років окупації, коли у більшості емоції були на межі, люди просто зривалися на цих жінок …

Жінкам голили волосся, малювали або випалювали свастику на тілі. Ці приниження були ще й тим гірше, що проводилися публічно на очах у рідних, друзів, знайомих.

Варто відзначити, що деякі люди спеціально перемикали увагу на таких жінок, щоб їх самих не запідозрили в подібному злочині.

Деяких жінок навіть розстрілювали. Інші ж не витримували ганьби і здійснювали самогубства.

Також товариство відкидало і дітей, які з’явилися на світ від подібних зв’язків: мало того, що вони народилися поза шлюбом, так ще і вважалися живим продовженням ворога.

Сомерсет Моем в оповіданні «Нескорена» розповідає про жінку, яка вбиває свою дитину, народжену від німецького солдата. І це не вигадка, а реальність. Такі випадки не були поодинокими в той час.

У Норвегії таких жінок налічувалося близько 15 тисяч. Вони народили приблизно 5 тисяч дітей від німців. Після війни цих дітей прозвали «німецької ікрою» і практично всіх визнали неповноцінними.

Подейкують, що на деяких таких спадкоємців відчували медичні препарати.

Дуже страшні історії! Не будемо займати ту чи іншу позицію щодо цих жінок, адже судити когось завжди легко. Просто нехай кожен знає, що такі події мали місце бути.

Поділися статтею з друзями, це історія, і її потрібно знати.

facebook