Сам Бог велить процвітати – у життя Козерогів, Овнів, Терезів та Раків увірветься біла смуга: поради на день знакам Зодіаку

Сьогодні спадаючий Місяць сприятливо вплине на розвиток швидких та енергійних справ. В силу зростання імпульсивності варто зайнятися питаннями і проблемами, що не вимагають уваги і великих часових затрат.

Овни

Зробіть глибокий вдих і проаналізуйте те, як ви почуваєтеся в глибині душі після активної соціальної взаємодії. Якщо вас долає почуття спустошеності, значить, ви, Овни, не на своєму місці. Подумайте, чи всі люди, які вас оточують, насправді бажають вам добра? Останнім часом ви дуже ввічливі до тих, хто цього насправді не заслуговує.

Космічна порада: нові можливості ось-ось постукають у ваші двері.

Тельці

На даний момент можна заявити офіційно — ви зробили все, що могли, щоб виправити ситуацію, що склалася. Тепер залишилося віддати справу Долі до рук. Тельці, старі проблеми минуть, але урок повторюватиметься доти, доки його не засвоїш. Усвідомте, де ви щоразу робите ту саму помилку, але з різними людьми? Саме її треба почати виправляти насамперед.

Космічна порада: навчіться вибудовувати особисті межі.

Близнюки

Щастя полягає у тому, щоб навчитися жити, а не виживати. У вас є чудова база, яку ви чомусь не використовуєте, у вас є дуже великий внутрішній потенціал енергетичної сили, Близнюки. Бути «поганим» вже давно не круто, це вийшло з моди ще у старшій школі. Тільки коли ви щирі з іншими людьми, успіх повертається до вас обличчям.

Космічна порада: як ви ставитеся до людей, так і вони будуть ставитись до вас.

Раки

Прокидатися з посмішкою – це дуже важливо для емоційної рівноваги, Раки. Коли душа співає, то дуже легко впоратися з усіма життєвими негараздами. Ви в хорошому місці, вас оточують гідні люди, і сам Бог велить вам процвітати. Усміхніться у дзеркало, повірте у свої сили. Ви з усім упораєтесь.

Космічна порада: скажіть життю так.

Леви

Леви, уявіть собі, скільки ви витрачаєте часу і своєї енергії марно, коли нервуєте і переживаєте, що чогось не варті. Поки ви не почнете вірити в себе, ви ніколи не підкорити вершину. Вам здається, що цього разу ви зазнаєте невдачі, але насправді ви ще не були так близько до досягнення мети.

Космічна порада: все прийде у свій час.

Діви

Ви мудрі не за роками, Діви, і чудово це знаєте. Проте все ж таки є куди рости. Йога та духовні практики зовсім не такі марні заняття, як вам здається. Знайдіть час. Може, варто записатися на якийсь майстер-клас чи курси прокачування своєї життєвої енергії?

Космічна порада: у здоровому тілі – здоровий дух.

Терези

Останнім часом оточуючі вважають, що ви просто сліпуче красиві. І річ у тому, що Ви ставитеся до людей по-людськи, із турботою. І саме тому світ і посміхається вам у відповідь, він також піклується про вас, Терези. Настав час радіти життю, позитивні події не за горами.

Космічна порада: відкрийте своє серце кохання.

Скорпіони

Ваша проблема в тому, що ви зовсім перестали довіряти людям. Повірте, вони це відчувають, і зовсім не поспішають відкриватися вам у відповідь. Можливо, річ у тім, що останнім часом ви знаходитесь у стані пригнічення, Скорпіони, але ви самі себе в нього загнали, у вас немає об’єктивних причин опускати руки.

Космічна порада: підбадьоріться, вистачить нудьгувати.

Стрільці

Не потрібно весь час кудись бігти стрімголов, ви нікуди не спізнюєтеся. Зробіть глибокий вдих і розслабтеся. Іноді потрібно трохи заспокоїтися, Стрільці, щоб подивитися на ситуацію під правильним кутом. У вас хороші здібності до спостереження та аналізу, то займіться тим, що у вас добре виходить.

Космічна порада: будьте спокійні та спостережливі.

Козероги

Прийшла біла смуга, Козероги, вам ось-ось дуже пощастить. Ви енергійні, працьовиті, привабливі, веселі. Нові можливості ось-ось постукають у ваші двері. І найпрекрасніше у всьому цьому, що своїми вчинками ви заслужили винагороду. Ви талановиті, беріть бика за роги.

Космічна порада: частіше радійте дрібницям.

Водолії

Щось усередині вас тяготить, Водолії, немає сенсу це заперечувати. Ви давно чекаєте на зміни, перетворення, нового ковтка свободи. То перестаньте просто даремно чекати, настав час робити кроки назустріч щасливому майбутньому. Подумайте про те, що вам не потрібно в житті, і позбавтеся всього зайвого.

Космічна порада: дозвольте собі відкритися назустріч змінам.

Риби

Ви знаходитесь тут тому, що вам призначено тут і зараз. Кожна молекула в мультивсесвіті побудувалась відповідно до того, щоб ви опинилися в потрібний час у потрібному місці. Отже, відпустіть дух невпевненості та подивіться на себе об’єктивно – ви впораєтеся з усім. Найкраща мотивація – це любов до себе.

Космічна порада: ви, і тільки ви творець своєї долі.

You cannot copy content of this page