Без рубрики
Секрет молодості 60-річної красуні

Так приємно, коли старше покоління ділиться своїми секретами краси , адже кошти, якими користуються ці доглянуті дами, перевірені роками і власним досвідом. Часом дізнаєшся справжній вік деяких жінок і відкриваєш рот від подиву: невже в 64 можна виглядати максимум на 50 ?!

Автоматично рука намацує в сумці блокнот і ручку, щоб записати ім’я і телефон косметолога-чарівника, який зумів так перетворити твою знайому, а замість нього на листку з’являється рецепт домашньої дешевої масочку на основі звичайного крохмалю …

омолоджуючі маски

Виявляється, картопляний крохмаль здатний стерти дрібні зморшки з обличчя, немов ластик, наситити її і освіжити. Регулярне використання масок на основі цього чудесного порошку позбавить вас від необхідності омолоджувати шкіру за допомогою відомих уколів краси!

Маски на основі крохмалю
Крохмаль + мед

омолоджуючі маски

складові

1 ст. л. крохмалю

1 ч. Л. солі

1 ч. Л. меду

трохи теплого молока

Застосування

Спочатку змішайте всі інгредієнти, крім молока, потім влийте стільки молока, щоб вийшла густа кашка. Нанесіть маску на очищене обличчя і змийте через 30 хвилин теплою водою.

Крохмаль + цикорій

омолоджуючі маски

складові

1 ст. л. крохмалю

1 ч. Л. солі

1 ч. Л. цикорію

трохи теплого молока

Застосування

Змішайте всі інгредієнти, потім нанесіть маску на очищену шкіру обличчя, змийте через 30 хвилин теплою водою.

Крохмаль + білок

омолоджуючі маски

1 ст. л. картопляного крохмалю

трохи кип’яченої води

1 яєчний білок

0,5 ч. Л. лимонного соку

застосування

Змішайте крохмаль з водою до пастоподібного стану, потім додайте білок і трохи лимонного соку, добре перемішайте. Нанесіть маску на очищену шкіру обличчя на 40 хвилин. Зніміть залишки маски ватним тампоном, змоченим в теплій воді.

Чим раніше ви почнете робити такі маски, тим краще: не варто чекати появи вікових змін шкіри . Залишайтеся чарівними, милі леді! Обов’язково збережіть і спробуйте ці рецепти , не пошкодуєте.

Джерело

facebook