Шалений обман: за 3 знаками зодіаку прийде ретроградний Нептун з 4 серпня

Шалений обман: за 3 знаками зодіаку прийде ретроградний Нептун з 4 серпня

Ретроградний рух Нептуна може бути справді тривожним періодом для деяких знаків зодіаку. Саме цей планетарний феномен може викликати ілюзії та обмани, які можуть заплутати та ускладнити життя. У цьому контексті знаки зодіаку мають бути особливо пильними починаючи з 4 серпня 2023 року.

Близнюки

Ретроградний Нептун може збентежити і затягнути в непотрібні ілюзії. Особливо це може виявитися у спілкуванні з іншими людьми. Вам варто бути акуратнішими зі своїми словами та думками, щоб не стати жертвою хибних переконань чи обманів.

Риби

Ви, як правило, чутливі до енергії Нептуна, але його ретроградний рух може спричинити деяку плутанину та обман. Особливо це може позначитися на ваших особистих відносинах. Намагайтеся залишатися на зв’язку зі своєю інтуїцією і не допустити, щоб сумніви і неясності затьмарили ваше сприйняття реальності.

Скорпіони

Вплив ретроградного Нептуна може ускладнити вашу здатність бачити речі такими, якими вони є. Може бути важко відрізнити істину від брехні, особливо у питаннях, пов’язаних із роботою та кар’єрою. Будьте обережні та уникайте прийняття важливих рішень без повного розуміння ситуації.

You cannot copy content of this page