Шанс розпочати життя з чистого листа: кому коридор затемнень 2023 року допоможе вирішити всі проблеми в житті?

Кому коридор затемнень 2023 року допоможе вирішити всі проблеми в житті?

З 14 жовтня астрологічний світ обрушив на нас свої таємничі сили через період, відомий як коридор затемнень. У цей час деякі з нас стикаються з труднощами, але іншим, здається, посміхнувся успіх. Період коридору затемнень, що розпочався із сонячного затемнення і який закінчиться місячним 28 жовтня, приніс не лише випробування, а й шанс розпочати життя з чистого листа. Ці астрологічні події впливають на різні знаки зодіаку.

Рак (22 червня – 22 липня)

Для представників знаку зодіаку Рак період коридору затемнень з 14 по 28 жовтня 2023 року є часом глибокого внутрішнього прозріння. У цей період їм слід бути особливо уважними до слів та жестів оточуючих.

Гучні слова розкриють справжні наміри людей довкола. Ракам рекомендується зосередитись на своїх особистих досягненнях, не розкриваючи своїх планів усім підряд. Почніть діяти, а не лише говорити.

Цей період труднощів принесе змогу зростання та розвитку.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Представникам знака зодіаку Діва, владикам земних елементів, судилося пережити період змін. З 14 по 18 жовтня вони зіштовхнуться із глобальними змінами не лише у своєму житті, а й у своєму погляді на важливі речі.

Ці зміни допоможуть їм побудувати життя, про яке вони давно мріяли. Дівам слід зустріти ці труднощі з відкритим розумом, оскільки саме вони збагатять їхній життєвий досвід.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіонам, представникам водного елемента, судилося випробувати енергію Сонця та Місяця під час коридору затемнень. З 14 по 28 жовтня цей знак зодіаку відчує піднесення у фінансовій сфері. Доля буде ласкава до них, і вони зможуть досягти своєї мети без особливих зусиль.

Це також відмінний період для вирішення старих конфліктів і для розуміння, хто насправді є значущим у їхньому житті. Активність та рішучість допоможуть Скорпіонам розкрити свій потенціал.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Для Козерогів коридор затемнень 2013 буде періодом викликів і можливостей. У цей період вони можуть очікувати просування в кар’єрі, і найпрацелюбніші з них можуть навіть обійняти посаду голови у своїй фірмі.

У романтичних стосунках все буде стабільно та передбачувано, що саме те, що люблять представники цього знаку зодіаку. Козероги можуть бути впевнені, що коридор затемнень допоможе їм покращити своє життя та зміцнити свою позицію у світі.

You cannot copy content of this page