Україна
Шанувальники Злати Огнєвіч, після останньої її публікації, в розгубленості: “В кого ж закохалася співачка?”

Шанувальники Злати Огнєвіч, після останньої її публікації, в розгубленості: “В кого ж закохалася співачка?”

Здається, Злата Огнєвіч на щось натякає своїм шанувальникам. У Instastories артистки з’явилося її чуттєве фото та двозначний підпис до нього.

Злата Огнєвіч зараз перебуває у США, де виступає на благодійних концертах на підтримку України. Артистка то повертається до Києва, то знову їде на гастролі, допомагати збирати кошти для нашої країни.

Зважаючи на все, шоу “Холостячка” не допомогло Златі знайти свого обранця. Нещодавно Огнєвіч зізналася, що хотіла б вийти заміж та стати мамою після перемоги України, і що свого героя вона поки що не знайшла.

В Instagram Злата опублікувала власне фото з підписом: “Як відчути серце? Віддати його іншій людині” Невже у Злати з’явилися нові стосунки? Чи підпис означає зовсім інше?

Звісно, слова можуть мати зовсім інше значення – адже мільйони українців під час війни з “сусідом” згуртувалися як ніколи і, можна сказати, “віддають” своє серце іншим, допомагаючи одне одному у цей важкий час.

Проте, шанувальники чекають, коли ж у Огнєвіч з’явиться її захисник, адже співачку продовжує переслідувати “дивний чоловік”, який робить це вже кілька років. Чоловіка й досі не притягнуто до відповідальності.

 

Фото – інстаграм співачки

You cannot copy content of this page