Здоровье
Шарліз Терон: «Жінка повинна бути такою, якою хоче!»

43-річна голлівудська актриса Шарліз Терон стала обличчям аромату J’adore Absolu від Dior . З цього приводу Шарліз розповіла про своє сприйняття краси і віку, про ставлення до коротких стрижок і про те, як їй пощастило з матір’ю.

Внизу ви знайдете знакові цитати актриси, які надихають і в черговий раз змушують задуматися над тим, що краса — в прийнятті себе.

«З віком я зрозуміла, що краса — це не те, що я бачила в рекламних кампаніях, коли мені було 15. Це не один типаж, не один образ, не один колір шкіри. Це набагато більш цікаве і різноманітне поняття. У Південній Африці, де я виросла, була присутня суміш різних культур, і коли я йшла по вулиці, відчувала себе в меншості.

Це дало мені усвідомлення того, що я є частиною чогось більшого. Подорожі та зустрічі з людьми, які відрізняються від тих, з ким я росла, теж зіграли свою роль. Думаю, цей досвід допоміг мені усвідомити, що ми все не можемо представляти собою однакову картинку »

«Суспільство досі відноситься до жінок так, як ніби після 40 вони здатні тільки займатися садівництвом. Ми говоримо про старіння так, як ніби це щось погане і треба уникати цього слова, але я не думаю, що до цього потрібно ставитися таким чином »

«Мені так пощастило з моєю мамою. Вона — відкрите, ніжне, прекрасне створіння, і вона зробила все для того, щоб я усвідомлювала свою цінність. Думаю, нам треба вчити дочок того, що у кожної є своя значущість. Це просто смішно, що як суспільство ми до сих пір толком не знаємо, що таке фемінізм. Люди так бояться вимовляти це слово, хоча вся його суть просто полягає в рівноправність »

«Ми повинні припинити осуд і замінити його розумінням. Кожна повинна стати такою жінкою, якою вона хоче бути. Якщо хтось хоче фарбуватися, нехай, якщо хтось хоче знерухомити м’язи чола, вона також може зробити це.

Але велике всього в будь-якому віці мені хочеться бути самою собою, і розуміти, що я досить хороша, щоб називатися найкрасивішою. Віку не варто соромитися. Нам всім потрібен шанс прийняти себе, тому що в цьому і полягає краса »

«Я можу зрозуміти жінок, які робили коротку стрижку, а потім турбувалися результатом. Але мені пощастило, я не дуже турбуюся про своє волосся, і кожен день ходжу з хвостиком. Коли я обрізала волосся, я була мамою тримісячної дитини, і не переживати про волосся було неймовірним щастям. Я могла просто прийняти душ і відправитися у справах, це було приголомшливо »

facebook