Без рубрики
Щасливчики 2018 року: озвучено прогноз по знаках Зодіаку

Правлячою планетою 2018 року стане Венера; у знаків Зодіаку, які «не дружать» з нею, можуть виникнути труднощі.

Про це «Обозревателю» розповів мaг ведичної традиції Ігор Мехеда.

Він повідомив, що будував свій прогноз, грунтуючись на найдавніших астрологічних системах, які застосовувалися в Стародавньому Єгипті, в Древній Індії та інших цивілізаціях, і враховували вплив на долю людини 6 планет і Сонця, але не враховували вплив планет, відкритих порівняно нещодавно — Урану, Нептуну і Плутону.

Згідно з цими системами, кожен знак Зодіаку управляється однією з планет. Так, «Козерог і Водолій перебував під Сатурном, Риби і Стpiлець — під Юпітером, Овен і Скорпіон — під Марсом, Телець і Терези — під Венерою, Близнюки і Діва під Меркурієм, Рaк — під Місяцем, Лев — під Сонцем», — розповів Ігор Мехеда.

Він пояснив, що ці ж системи враховували, що «рік належить тій планеті, чий день випадає на день зимового сонцестояння». «Цього року сонцестояння відбувається в п’ятницю, в день Венери, тому саме сфера Венери буде задавати ритм всьому наступному року», — підкреслив мaг.

«Венера — це любов, симпатія, співпраця, дружба, а також врожай і збереження врожаю», — повідомив він.

Виходячи з цих ключових моментів Ігор Мехеда побудував свій прогноз і прийшов до таких висновків. «Якщо розглядати традиційні протиріччя між цими 7 планетами, то найбільш напружена ситуація виникне у Дів і у Близнюків.

Тому що правляча роком Венера завжди знаходиться в певному протистоянні до Меркурія, який впливає на Близнюків і Дів. Тому люди, наpoджені під цими знаками, повинні будуть напружитися для досягнення свїх цілей. Їм буде вдаватися, але не так легко, як в попередні роки, доведеться трохи попрацювати».

Читайте також: ЧОМУ ЛЕВИ — НАЙКРАЩІ БАТЬКИ І ЧУДОВІ ПАРТНЕРИ

«Крім того, буде складно Левам, тому що сонячні затемнення — одне у Леві, друге у Водолії — створять для Левів труднощі, які буде необхідно долати, хоча на Водоліїв вплине позитивно», — продовжив він.

У той же час «найсприятливіша ситуація для зростання складеться у Овнів і Скорпіонів», — розповів мaг. За його словами, «якщо вони докладуть зусиль до того, щоб перейти, наприклад, на більш високий соціальний рівень, рівень заробітку, рівень своєї діяльності, рівень подорожей тощо, то у них вийде стрибнути вгору вище всіх. Ці знаки отримують шанс» .

Таким чином, «Левам, Близнюкам і Дівам треба підготуватися до докладання зусиль для досягнення мети, Овнам і Скорпіонам приготуватися до стрибка вгору, а інші можуть розмірено, спокійно і добре відчувати себе в новому році», — підсумував Ігор Мехеда.

facebook