Щасливчики долі: що Ванга розповідала про знаки зодіаку

Щасливчики долі: що Ванга розповідала про знаки зодіаку

Провидиця Ванга поділила знаки зодіаку на дві категорії: одних протягом усього життя оберігають ангели, а інших гнітить важка доля. Крім того, ясновидець назвала знаки, які могли стати для неї конкурентами.

Знаки зодіаку, яких Ванга назвала щасливчиками долі

Представники цих знаків мають особливу енергію. Вони перебувають під захистом вищих сил, у житті рідко відбуваються якісь труднощі. Якщо вони колись і мають проблеми, то винні в цьому самі.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Цей знак зодіаку вважається найнадійнішим, впевненим у собі та спокійним. Зірки до нього прихильні, у житті немає жодних проблем й у цьому його заслуга. Представники знака знають, що хочуть отримати від життя, і суворо дотримуються своєї мети. Вищі сили допомагають долати труднощі.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіони є найзагадковішим знаком. Це вразливі та вперті люди, яким зірки допомагають у будь-якому починанні. Але якщо вони в потрібний момент часу не подякують, то можуть залишитися ні з чим.

Представникам знаку треба навчитися довіряти людям, і тоді їм пощастить ще більше.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Леви також знаходяться на хорошому рахунку у зірок. Але часом їх егоїзм переходить межі дозволеного.

Провидиця радила представникам знака зняти «свою корону» та почати приділяти більше уваги оточуючим людям. Це допоможе їм стати успішнішим.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби мають одну дивовижну здатність — подобатися оточуючим. Завдяки цьому представники знака можуть досягти у своєму житті все, чого забажають. Крім усього іншого, це справжні щасливчики. Вони часто ставлять перед собою складні цілі, але обставини складаються таким чином, що все бажане дуже швидко їм приходить до рук.

Знаки зодіаку з тяжкою долею

Провидиця виділила знаки зодіаку, які відрізняються тяжкою долею. Вони найчастіше стикаються з труднощами в житті.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Представники цього знаку надто залежать від оточуючих. Їх турбує, що інші подумають про них. Коли перед Терезами встає вибір – трохи відпочити або надати допомогу, вони завжди віддадуть перевагу другому. Щоб стати щасливішим, представникам знака треба навчитися відмовляти людям і перестати брати на себе відповідальність за інших.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Всі невдачі у житті Близнюків виникають через їх комплекси. Їм необхідно бути сміливішими і спокійнішими. У разі виникнення будь-якої проблеми не варто панікувати і кидатися в крайнощі.

Представники знака більше, ніж будь-хто, схильні до шкідливих звичок.

Рак (22 червня – 22 липня)

Раки надто емоційні та депресивні, тому часто стикаються з різними труднощами. Вони ще ті скиглики, цим дратують Всесвіт, тому проблеми на їхньому шляху з’являються регулярно. Щоб життя стало кращим, їм потрібно навчитися простіше ставитися до будь-яких невдач.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Життя Козерогів важко назвати легким, але багато проблем вони самі собі вигадують, щоб довести оточуючим, які вони молодці. Серед позитивних якостей можна виділити цілеспрямованість та витривалість.

Знаки зодіаку, які можуть скласти конкуренцію Ванге

У цих знаках зодіаку провидиця бачила певну споріднену душу. Їх представники можуть розвинути в собі екстрасенсорні можливості і скласти Ванге конкуренцію.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолії трохи дивні, але привабливі. Якщо вони захочуть, то зможуть відкрити дар передбачення. Навіть якщо вони не приділятимуть практикам жодного значення, їхній дар все одно завжди буде з ними. Люди, народжені під цим знаком, часто бачать пророчі сни.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Ванга назвала Дів обдарованим знаком, оскільки вони можуть відчувати людей і давати їм корисні поради.

Всім іншим варто прислухатися до їхніх слів. У Дів поганий погляд, тому ображати їх не варто, інакше у відповідь прилетить багато неприємностей.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

У Стрільців добре розвинені надприродні здібності ще з дитинства. Їм залишається тільки прийняти свій дар, і тоді вони зможуть бачити майбутнє, а також надавати допомогу оточуючим.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Овни цілеспрямовані та пристрасні, одержують від життя все, що забажають. Всі успіхи приходять у їхнє життя завдяки сильній підсвідомості. Їм достатньо лише щось уявити, як вони відразу це отримують.

You cannot copy content of this page