Щасливий час: у які дні народжуються найщасливіші люди?

Дата народження дуже важлива – магія чисел здатна посилити найкращі риси людини та допомогти їй досягти успіху.

Овен

Це дуже енергійні, приземлені люди, які люблять і вміють багато справ одночасно, але їм потрібен баланс, тому що така людина живе бурхливою енергією, яка може спалити все, що трапляється на її шляху.

Найвдаліші дати народження: 8, 2, 24, 29. «Числа душі» гармонізують енергію Вогню і направляють всі сили в одне русло, тому працездатність у всіх аспектах зростає в рази.

Телець

Ці люди люблять стабільність, тому що їх знак не відкритий, а люди цього знаку досить консервативні і трудоголіки. Якщо говорити про загальну характеристику Тельців, то це числа 2, 5, 30, які привносять в їх життя легкість, авантюру і великий успіх, які ідеально підходять людям цього знаку для досягнення успіху.

Близнюки

З усіма представниками цього знаку їх об’єднує схожа риса в подвійності цілей і дій. Оскільки і особистості, і сам знак має дуже сильну матеріальну складову, їм потрібен чіткий життєвий план.

Найнеобхідніший баланс духовного і матеріального життя, щоб повністю реалізувати свій потенціал, проявляється у народжених 1, 2, 19 числа.

Рак

Цей знак Зодіаку вважається одним з найскладніших. Хоча він має багато позитивних рис, він також має риси, які заважають йому повністю розкрити свій потенціал.

Це потік різноманітних негативних думок, які впливають на аспекти поведінки і, водночас, на продуктивність і якість життя.

Людям, народженим під знаком Рака, особливо щастить і їх шлях більш успішний, якщо вони народилися 1, 2, 7, 8, 12 і 30 числа.

Лев

Величний і гордий знак Зодіаку. Ці люди завжди знають, чого хочуть і як отримати бажане. Але не завжди все складається так, як вони очікують.

Леви можуть ризикувати і бути зарозумілими, що не завжди може бути їм на користь. На це впливає їхня дата народження – те саме число душі, яке надає різноманітних відтінків їхнім діям.

Воно може бути змінена протягом життя або придбана при народженні. Сприятливі дати народження для Левів – 4, 8, 12, 22, 30 числа.

Діва

Цей земний знак Зодіаку є одним із найбільш педантичних, найпривабливіших, але також, безперечно, найбільш приземлених. Для Дів характерна увага до деталей і почуттів, тому більшість представників цього знаку витрачають багато часу на минулі спогади і досягнення.

Якщо ці люди народжені 2, 6, 19, 28, 30 числа в знаку Діви, вони можуть розширити свій світогляд, жити повноцінним життям в реальному часі і досягати більше перемог і мати менше життєвих перешкод.

Терези

Для цих людей характерна вимогливість і перфекціонізм до себе та оточення, що, безумовно, сприяє розвитку їхньої особистості, але зворотна сторона медалі полягає в тому, що ця модель поведінки часто не відповідає реальній ситуації.

Найкраще, якщо дати народження припадуть на 7, 8, 9, 10, 28 число. Люди, народжені в ці дати, набувають впевненості у своїх діях, що допомагає нерішучим Терезам приймати важливі рішення.

Крім того, швидше підніматися по кар’єрних сходах і налагоджувати корисні стосунки, які допомагають швидше реалізуватися в усіх сферах життя.

Скорпіон

Цілеспрямованість, працьовитість і природні хороші матеріальні риси цього знаку Зодіаку допомагають цим людям зробити кар’єру і стати лідерами. Постійно перебуваючи в стані підвищеного робочого тонусу, є ризик, що Скорпіони можуть упустити щось дійсно важливе.

Щоб забезпечити баланс у всіх сферах життя, ідеальні дати народження для народжених під знаком Скорпіона – 1, 2, 6, 10, 29 днів.

Стрілець

Представники вогняного знаку летять по життю стрімголов, сміливі, вперті, які займаються кар’єрою або повністю закохані в своє прагнення, тому що у них завжди є чітка мета.

Це може бути пов’язано з особистими стосунками, роботою та хобі. Найголовніше те, що Стрільці завжди знають, чого хочуть, і завжди йдуть своїм шляхом.

Лише особистісні риси дозволяють їм досягати всіляких висот. Варто відзначити, що деякі дати народження послаблюють їх позитивні риси і тому може виникнути внутрішній конфлікт.

Це вимагає лояльності і водночас твердих переконань.

Сприятливі дати народження для людей під знаком Стрільця – 8, 18, 23, 28 числа.

Козеріг

Цьому знаку Зодіаку властиві впертість і прагматизм. Незважаючи на це, Козероги сильні і незалежні. Вони можуть створити правильну обстановку, комфорт і чіткі цілі. На жаль, величезний потенціал може бути невикористаним з різних причин.

Деякі з них мають підвищений егоцентризм, різноманітні залежності або певні поведінкові звички, які можуть бути набуті в дитинстві від батьків.

Сприятливі дати пологів: 1, 5, 3, 11, 23 дні.

Водолій

Досить неактивний знак Зодіаку, але з певним шармом і творчим духом. Напевно, немає жодного Водолія, який би захоплювався чимось одним і не цікавився створенням Всесвіту і принципами роботи світу.

Це дає цьому знаку Зодіаку певний збалансований рівень розвитку в різних сферах життя. Однак завжди є ризик втратити цей зв’язок. Це також важка робота зі своїм внутрішнім я.

Найкращі дати народження для представників цього знаку – 1, 6, 7, 8, 12, 14 день.

Риба

Цей знак Зодіаку по праву можна вважати найзагадковішим з усіх. У них межа між світом матеріальним і світом духовним дуже тонка, а інколи її взагалі не існує. На відміну від багатьох інших знаків Зодіаку, люди Риби не прив’язані до однієї мети. Їм потрібна внутрішня ясність і рівновага.

Тоді в їхньому житті з’являється впевненість, яка веде до справжнього успіху . Кращими датами народження для людей цього знаку є 7, 9, 10, 12, 18, 27, 28.

You cannot copy content of this page