Щастя, гроші та удача! Названо двох головних фаворитів осені 2023-го серед знаків зодіаку

Експерти у області астрології розповіли, що два знаки Зодіаку можуть розраховувати на зміну свого життя цієї осені.

Саме у цих двох щасливчиків будь-які справи, за які вони візьмуться, будуть демонструватимуть найкращі результати.

Тельці та Овни будуть під захистом Юпітера, який змінить їхнє життя на 180 градусів та допоможе стати щасливими.

На них чекає професійний зліт, збільшення матеріального добробуту і, звичайно ж, кохання.

Читайте також: Таро-прогноз на тиждень з 15 по 20 серпня: третій тиждень серпня буде вкрай напруженим.

Головне не боятися та йти на зустріч долі.

Нагадаємо, астрологи вважають, що існують деякі знаки Зодіаку, які частіше стикаються з везінням.

Представники стихії Вогню – Овни, Леви та Стрільці не з чуток знають, що таке справжнє везіння. Планети-покровителі цих Знаків, Марс, Сонце та Юпітер, є домінантами серед світил.

Завдяки цьому, представникам цих Знаків найчастіше супроводжує успіх у кар’єрі, коханні та соціальному житті. Якщо вони будуть милосердними та добрими по відношенню до оточуючих, везіння буде на їхньому боці. Тому потрібно ділитися удачею з усіма, хто її справді потребує.

Представники стихії Повітря – Терези, Водолії та Близнюки зазнають везіння навіть у незначних ситуаціях. Вони наділені сильною енергетикою, завдяки чому їх запити у всесвіт завжди здійсненні.

Покровителями цих Знаків є Венера, Меркурій та Уран, які приносять удачу у фінансовій сфері, творчості та особистому житті. Щоб поставити щастю потрібний вектор, важливо бути планомірним.

Представники стихії Землі – Козероги, Тельці та Діви не люблять чекати поблажливості Фортуни. Вони вважають, що успіх їх не балує своєю присутністю. Насправді везіння завжди на їхньому боці в особливо великих справах, але не сильно помітне у дрібницях.

Покровителями Знаків є Сатурн, Венера та Меркурій, які гарантують процвітання та стабільність у фінансовій сфері, соціальному та особистому житті. Представники цих знаків можуть досягти чималих успіхів.

Представники стихії Води – Скорпіони, Раки та Риби звикли шукати натхнення у собі. Вони можуть набратися сил і кинутися у бій навіть після страшної поразки. Саме це і є небувале везіння.

Планетами-покровителями є Меркурій, Місяць та Нептун, які також домінують на небосхилі та піклуються про своїх підопічних. Представники цих Знаків можуть відкрити собі великі можливості, якщо самі того захочуть.

Фото Олександри К.

You cannot copy content of this page