Щастя поруч: як кожному знаку Зодіаку “прив’язати” до себе удачу та везіння

Астрологи розповіли, як представники різних знаків зодіаку можуть стати щасливішими.

Щоб “прив’язати” до себе Фортуну, слід дотримуватися рекомендацій експертів.

Овен

Овнам найчастіше заважає їх непосидючість та імпульсивність. Для залучення та збереження удачі астрологи радять Овнам періодично стишувати темпи.

Можна спробувати медитувати, і навіть частіше спілкуватися зі спокійними людьми, які вважають за краще у вільний від роботи час про неї не говорити.

Телець

Тельцям для залучення удачі варто перестати прагнути неможливого і давати собі можливість відпочивати.

Також потрібно займатися пошуками натхнення, тому що періодично Тельці втрачають зв’язок зі світом і не можуть налаштуватися на правильну хвилю. Мотивація – є основним джерелом удачі.

Близнюки

Проблема Близнюків у тому, що вони часто сподіваються на те, що їхній план спрацює, проте вони з якоїсь причини ніколи не розробляють запасний план, хоча варто було б.

Річ у тім, що Близнюки надто самовпевнені і думають, що нічого не може піти не так. Іноді вони помиляються, що стає причиною проблем.

Рак

Ракам варто концентруватися на чомусь одному. Ці люди часто беруться за кілька справ або намагаються розвиватися в кількох сферах одночасно, причому однаково.

Ракам для збереження удачі потрібно просто правильно розподіляти справи та загалом розставляти пріоритети.

Лев

Левам треба не боятися приймати чужу допомогу, забувши про свою гордість. Немає нічого складного чи страшного в тому, щоб сказати: «Я не можу впоратися сама/сама. Допоможи мені”. Для цього й створені друзі, родичі, друга половинка.

Левам слід пам’ятати, що один у полі не воїн. Принаймні не завжди.

Діва

Діви часто переживають, хвилюються, частенько взагалі без причин. Вони панікують і страждають на фаталізм. Це й відлякує від них успіх.

З цієї причини їм варто оточувати себе оптимістами і якнайменше перебувати на самоті. Коли нікого поруч немає, у голову Дівам лізуть погані думки, що відлякують фортуну. Ще Дівам варто розвивати посидючість і терпіння.

Терези

Все, що потрібно Терезам – люди навколо і поруч. Коли поруч є той, хто поділяє їхню завзятість чи допомагає морально справлятися з труднощами, це дуже цінно і ефективно.

Також астрологи наполегливо радять Терезам вірити своїй інтуїції, оскільки вона досить часто допомагає їм приймати важливі рішення.

Скорпіон

Скорпіонам потрібно перестати пускати пилюку в очі оточуючим. Якщо вже досягати успіху, то заради себе та своїх близьких, а не заради того, щоб хтось захоплювався їхніми досягненнями.

Гординя часто заважає Скорпіонам залучати удачу, але якщо вони стануть трохи простішими, життя засяє новими фарбами, та й загалом жити стане в рази простіше.

Стрілець

Стрільцям удачу приносить уміння фокусуватися на поточному завданні. Вони часто відкладають справи на потім, за що завжди розплачуються удачею.

Якщо є важливий проект чи завдання, потрібно займатися цим одразу. Відкладати щось на потім точно не варто. Накопичені справи позбавляють Стрільців вільного часу та гарного настрою, а отже й удачі.

Козеріг

Козероги грають у неприступність, не підпускаючи до себе людей. Вони роблять це не просто так, а тому, що не можуть їм довіритися на сто відсотків.

Можливо, їм варто стати відкритішими хоча б із тими, хто вже довів свою відданість, чесність та доброту намірів.

Водолій

Водоліїв удача дуже любить, але ці люди помилково думають, що вона з ними завжди і скрізь. Тому вони часто ризикують, причому ставлячи на кін абсолютно все.

Цього робити точно не варто. Трохи більше обережності зробить цих людей успішнішими. Необхідно цінувати успіх і не ставитися до нього так, ніби він повинен бути поруч завжди.

Риби

Рибам варто перестати розповідати стороннім людям про свої почуття, емоції та плани на майбутнє.

Це досить успішні, красиві та привабливі люди. Тому вони мають багато ворогів.

Потрібно навчитися розрізняти недоброзичливців та друзів, щоб краще розуміти, кому можна довіряти, а кому ні.

You cannot copy content of this page