Щедру нагороду отримають з 15 січня деякі із знаків Зодіаку

Комусь із представників гороскопу гарантований успіх у всіх задумах під час перебування нашого світила у знаку Козерога.

Цього року Сонце змінить знак зодіаку опівночі з 14 на 15 січня за київським часом. Перехід Сонця на знак Козерога вважається особливим днем та святом сонячного божества Сурья. Називається він Макара-санкранті (Макара на санскриті Козеріг).

Можна сказати, що це день зимового сонцестояння на східний лад або астрологічний ведичний Новий рік. З цього дня Сонце стає яскравішим з кожним днем і тепліше, зігріває своїми променями та пробуджує в людях світло. В Індії цей день належить до священних свят.

Треба відзначити, що Макара-санкранті єдине свято у ведичній культурі, пов’язане із сонячним календарем, а не з місячним, на якому базується вся індійська астрологія.

Знак зодіаку Козеріг пов’язаний з роботою та кар’єрою, тому будьте активними та дієвими, використовуйте цей місяць для просування та досягнень у тій справі, якою ви займаєтеся.

Овни

Овни найближчого місяця виявляться одними із найуспішніших серед усіх знаків у питаннях роботи. На тих, хто не скористається цим воістину чарівним для виконання бажань часом, чекає неминуче каяття.

Тельці

Тельці витягнуть багато корисного від взаємодії та спілкування з іноземцями. Дуже сприятливо для вас розпочати навчання або вирушити в подорож, розширюючи свої уявлення про закони світобудови.

Близнюки

Близнюки дуже досягнуть успіху, розгадуючи загадки, розкриваючи таємниці і виводячи інших на чисту воду. Внесіть ясність у все, що вам незрозуміло, та усуньте будь-які непорозуміння. Після цього вам стане очевидним, що робити далі.

Раки

Раки виявляться на гребені бізнес-хвилі. Якщо у вас є стратегія розвитку для нового напряму, поспішайте її реалізувати протягом місяця. Настав час, сприятливий для об’єднання та партнерства, зокрема й заради особистого життя.

Леви

Леви доводитимуть свою перевагу, вступлять у чергову конкурентну боротьбу, з якої вийдуть переможцями. На те вони й Леви. Труднощі подолаєте, ворогів перехитрить і з тріумфом зійдете на новий трон.

Діви

Діви будуть сильні у всьому, що потребує творчої думки. Якщо ви людина мистецтва або ваші професійні обов’язки пов’язані з креативом, фантазією та незвичайними ідеями, у вас вийде те, чого ви давно прагнете.

Терези

Терези не дуже хочуть напружуватися цього місяця, незважаючи на обіцяний суперприз. Їм комфортніше вдома, у халаті та капцях. Тим, хто працює віддалено, вдасться поєднати одне з одним. Решті доведеться постійно змушувати себе щось зробити.

Скорпіони

Скорпіонів чекає небувалий улов, якщо вони зроблять ласку взяти в руки вудку. Трохи сили волі, працьовитості та ваших старань — і ви занесете цей місяць до списку найуспішніших цього року.

Стрільці

Стрільці можуть розраховувати на фінансовий достаток та доходи від вкладень, на яких ви давно поставили хрест. Погоджуйтесь на пропозиції заробити більше. Вони виведуть вас на інший рівень життя.

Козероги

Козерогам Сонце світить найяскравіше, тому сконцентруйтеся на своїх бажаннях. Напишіть список намірів, намалюйте карту, зробіть те, що давно мріяли, але відкладали чи не вирішувалися здійснити.

Водолії

Водолії можуть нудитися і не знаходити собі місця. Для повернення в ресурсний стан або для плідної роботи вам всього лише й треба, щоб усі дали вам спокій. Знайдіть затишний куточок та насолоджуйтесь.

Риби

Риби будуть більше мріяти про роботу і можливості в професії, ніж щось робити. Розгляд та порівняння варіантів, звернення за порадами, тривоги про майбутнє лише гальмують ваш успіх. Почніть робити перші кроки.

You cannot copy content of this page