Що чекає на людей у день унікального параду планет 28 березня

28 березня 2023 року можна буде спостерігати унікальне явище – парад п’яти планет, що вишикуються в одну лінію. Після заходу сонця його буде легше переглядати, проте слід розуміти, що ви зможете побачити лише кілька планет. Неподалік горизонту чітко буде видно Меркурій і Юпітер. Трохи вище над ними опиниться Венера.

Далі, якщо ви озброїтеся біноклем, то трохи вище за Венеру можна буде побачити сяйво Урана. Неподалік природного супутника Землі буде розташований Марс.

Жителі Землі зможуть добре розглянути Венеру та Юпітер. Їх можна побачити неозброєним оком, а ось з Ураном виникне багато складнощів, оскільки лише за допомогою телескопа його можна побачити. Що стосується Меркурія та Венери, то вони будуть доступні за ясної погоди.

Ні для кого не секрет, що планета Венера відповідає за красу та любов, а Юпітер є покровителем успіху та фінансового благополуччя.

Отже, коли ці дві планети опиняться на одній лінії, то на багатьох людей чекатимуть приємні та щасливі життєві моменти. Не виключено, що слід бути готовими до довгоочікуваних змін.

До того ж у цей період успіх посміхнеться творчим людям, які до цього моменту ніяк не могли знайти своє покликання.

Крім цього, Юпітер та Венера принесуть добрі зміни у навчанні, роботі та на особистому фронті.

Не виключено, що той, хто довгий час був самотній, знайде свою другу половинку. Якщо у вас були невирішені питання на роботі, то ви можете залишити їх у минулому.

Будьте на позитиві і не здавайтеся – і тоді у вас точно все вийде.

You cannot copy content of this page