Що день прийдешній нам готує: гороскоп і порада на 16 травня для всіх знаків Зодіаку.

ОВЕН. Завтра у Овнів багато залежатиме від уміння ладнати з людьми і особливо важливим це буде для роботи. Менше критичності стосовно оточуючих і різних порад. І не сумнівайтеся, що союзників у вас стане більше і на вас чекає явний прорив у справах. У сімейних та сердечних справах зірки Овнам рекомендують синхронізувати свої емоції та потреби, а в хвилини незгоди включити своє почуття гумору.

ТЕЛЕЦЬ. Тельцям завтра треба впевнено стояти на своєму, а інакше оточуючі сядуть їм просто на голову та обтяжуватимуть власними проблемами. А тим часом зірки обіцяють Тельцям у справах і на роботі цілком позитивні події, а декому навіть і матеріальний виграш у вигляді гарної угоди чи грошової премії. Тим, хто задумався про нове місце роботи, зірки радять поки що почекати і не приймати поспішних рішень. У особистих стосунках можливі сюрпризи та не завжди приємні.

БЛИЗНЮКИ. Період очікується неспокійний і часом у Близнюків може навіть виникнути відчуття тиску з боку людей, обставин тощо. Астрологи рекомендують у цьому випадку чітко спланувати свої справи та вибрати, на чому зосередитися насамперед. Прислухайтеся до інтуїції: її підказки виявляться кориснішими, ніж поради оточуючих. І тут успіх чекає насамперед Близнюків творчих професій. У любовних справах не надавайте великого значення легким симпатіям.

РАК. Ракам у фінансових справах і роботі доля цього разу надасть рідкісний шанс стрімким ривком досягти нових висот, втерти носа своїм ворогам і конкурентам. Головне не пропустити потрібний момент і діяти чітко та рішуче. Особливо насиченим і вдалим буде день у Раків, які керують людьми і приймають відповідальні рішення. У справах сердечних зірки рекомендують Ракам бути обачнішими, щоб не отримати кумедний результат.

ЛЕВ. Завтра у Левів ще буде привід «покачати права» або поставити кривдника на місце. Загалом події для Левів розвиватимуться повільніше, ніж їм хотілося б, але з цим навряд чи можна щось зробити. Втім, деякі представники цього знаку Зодіаку помітять зміни, що намітилися, в діловій сфері або на роботі, але щось чарівного в житті поки що очікувати не варто. Натомість у любовній сфері зірки Левам пророкують явну удачу та зміни.

ДІВА. Діви ризикують нарватися на проблеми, якщо займуться пошуками вічної правди у своїх стосунках із друзями, колегами по роботі, партнерами з бізнесу чи перехожими на вулиці. Зірки рекомендують Дівам по-діловому планувати день на завтра та діяти обережно, особливо у фінансових справах. Краще не ризикувати там, де цього можна уникнути і не ухвалювати поспішних рішень. Ця ж порада Дівам буде корисна в любовних і сімейних справах, бо спокуса до легковажних подвійних ігор буде велика.

ТЕРЕЗИ. У Терезів явно назрівають зміни на краще в ділових та особистих стосунках. Але все може занапастити спокуса вести подвійну гру і всіх перехитрити. Зірки рекомендують Терезам йти прямою дорогою, і потрібний результат не змусить себе довго чекати. Звичайно, перегинати палицю не варто: навіть у відвертості є свої межі. У потрібний момент інтуїція підкаже, яке рішення буде найкращим. А ось у особистих стосунках Терезам краще бути дипломатами і нічого не загострювати.

СКОРПІОН. Поставтеся до всього серйозно і справи, як то кажуть, підуть у гору. Десь треба вчасно сказати, десь промовчати, а десь вчасно збагнути. Завтра відвертість буде недоречною не лише з колегами по роботі, у ділових переговорах, а й навіть із близькими та рідними. Знаменитий афоризм “патякало – знахідка для шпигуна” зараз для Скорпіонів, як ніколи корисний і актуальний, особливо на романтичному побаченні.

СТРІЛЕЦЬ. Стрільцям зірки наполегливо рекомендують ретельно вибирати собі союзників і не довіряти особливо тим, хто обіцяє “золоті гори”. В даному випадку Стрільці ризикують стати об’єктом маніпуляцій і набути цілої купи неприємностей. Ось чому завтра Стрільцям краще взагалі не підходити до фінансових справ. Але є й добрі новини! День обіцяє нові знайомства, а у питаннях кохання справи зрушаться з місця і все йтиме до кращого.

КОЗЕРІГ. Найближче майбутнє обіцяє бути для Козерогів вдалим та плідним, якщо, звичайно, вони наведуть лад у голові, у своїх справах та планах. Час для цього настав і відкладати нема причини. Зірки обіцяють Козерогам низку вигідних комбінацій у фінансових справах, і гріх було б упускати такі можливості. Справ буде багато, а тому емоційне тло у Козерогів буде напруженішим, ніж зазвичай. Особисті та любовні справи краще зараз відкласти на другий план, але це й на краще. Будь-яке зайве слово чи рух, і тут все може спалахнути полум’ям.

ВОДОЛІЙ. Водоліїв, швидше за все, завтра не чекає вир справ, водоспад грошей або пропозиція зайняти місце керівника банку. Зірки рекомендують провести час спокійно та розмірено, а найголовніше – дати собі час подумати про подальшу життєву стратегію. Не всі думки будуть вдалими, але деякі ідеї можуть мати перспективу. Швидше за все, одразу реалізувати їх не вдасться, але трохи пізніше вони відіграють важливу роль у житті Водоліїв. Для любовного побачення Водоліям зірки рекомендують вибрати максимально оригінальне місце.

РИБИ. У Риб може прокинутися кипуча енергія та пристрасть до раптового збагачення. Бажання прекрасне і потрібне, погано одне – Риби зараз здатні на необдумані та радикальні вчинки. А це загрожує тим, що всі свої заощадження вони рано чи пізно спустять на вітер. Зірки рекомендують Рибам направити свою енергію в потрібне русло і замислитись про нове місце роботи. Зараз для цього найвдаліший час. Ваші нові ідеї виявляться вдалими і всім припадуть до смаку. У романтичних справах може виникнути дискомфорт, але не варто надавати йому надто великого значення.

You cannot copy content of this page