Що категорично не можна робити у високосний 2024 рік?

Що категорично не можна робити у високосний 2024 рік?

1. Весілля у високосний рік краще не планувати

Так, свято варто відкласти, тому що одруження не принесе тобі нічого доброго. З давніх-давен вважається, що весілля, яке граю у високосний рік, обов’язково погано закінчиться. І ось кілька варіантів потенційного розвитку подій.

Чим закінчиться шлюб у високосний рік:

швидке розлучення;

втрата одного з подружжя;

невірність;

непорозуміння;

Чому забобони настільки похмурі? Все просто: у високосний рік люди зазвичай відчувають труднощі у всіх починаннях, а створення сім’ї – це новий етап для подружжя. Зрозуміло, якщо чоловік (або жінка) спочатку відрізняються невірністю, то в який рік весілля не зіграй, все одно у шлюбі все буде погано.

Цікавий факт: церква не забороняє справляти весілля у високосний рік та вінчатися. І все тому, що забобонність вважається гріхом.

Є ще одна версія, за якою багато хто намагається не справляти весілля у високосний рік. Говорили, що в такий рік тільки жінка може зробити пропозицію чоловікові (і той не мала права відмовитися!), а ось сильній половині людства вдягати обручку на палець коханої суворо заборонено. Чому? Ніхто не знає, але, напевно, якщо ти віриш у магію високосного року, ризикувати краще не варто.

2. І про переїзд у 2024 році забудь

Так, якщо хочеш поміняти місце проживання, то треба стрибати в останній вагон уже зараз, інакше не буде тобі щастя (за забобонами). Все тому, що на новому місці буде незатишно, можуть переслідувати побутові проблеми та навіть серйозні випробуваня. Якщо змінити місце проживання – це необхідність, то на прикмети всі радять махнути рукою, бо наукового підтвердження їм немає.

3. Будівництво та ремонт у високосний рік під забороною

Вважається, що будь-яка споруда, яку звели у високосний рік, згорить. Чому? Не знаю, просто повір на слово.

А якщо не згорить, то тих, хто в ній живе, переслідуватимуть невдачі. Однак є спосіб обійти забобон і обдурити долю. Кажуть, якщо розсипати монетки на тому місці, де розташовуватиметься будинок, доля стане до тебе прихильною.

З ремонтом у високосний рік теж жарти погані, тому що зміни у квартирі змінюють і твоє життя, а отже, справа погана.

Більше того, на це витрачаються і гроші, і сили, тому після проведення ремонту у високосний рік у тебе можуть бути проблеми з фінансами та здоров’ям. Втім, ті, хто стикався з ремонтом, знають, що такі наслідки можуть чекати не лише у «особливий» рік, а й у будь-який інший.

4. Міняти місце роботи та розпочинати бізнес

Якщо ти вирішиш поміняти місце роботи у високосний рік, то ризик залишитися ні з чим. Власне, те саме стосується бізнесу. Справа в тому, що такі роки вважали невдалими для будь-яких починань та періодом застою, тому й радили утриматися від змін. Якщо не наслідувати пораду забобонів, то можна збанкрутувати, збідніти і зазнати невдачі. Але такий «ефект» поширюється лише на тих, хто вірить у це. Інші можуть спокійно приймати вигідніші пропозиції та покращувати своє життя у 2024 році.

Панікувати раніше часу теж не раджу, просто приймай те, що відбувається з вдячністю і зрозумій, що на багато подій ти просто не можеш вплинути. Щороку може принести неприємні сюрпризи, і справа тут зовсім не в кількості календарних днів.

You cannot copy content of this page