Що Меркурій в Овні принесе всім знакам зодіаку і як зміниться наше життя

Важлива астрологічна подія відбулася 19 березня – Меркурій перейшов у знак зодіаку Овен. Як це вплине на наші життя і що потрібно робити в період до 3 квітня?

Коли планети переходять з одного знаку зодіаку до іншого, це завжди призводить до змін і в нашому житті. Цього разу підкине кілька сюрпризів Меркурій.

В астрології це небесне світило відповідає за пристосованість, уміння всебічно розглянути проблему, застосовувати знання та досвід на практиці. Ця планета вважається покровителем знаків зодіаку Близнюки і Діва. Яких змін чекати з 19 березня і чи варто заздалегідь готуватися до гіршого?

Меркурій в Овні 19 березня 2023 – чого очікувати

З 19 березня Меркурій перебуватиме в Овні, що принесе зміни у життя кожному знаку зодіаку. Сузір’я вогняне, отже, у цей період ми можемо відчувати та виявляти більше енергії, наполегливості та амбіцій. Від небесного світила наприкінці березня варто очікувати на підказки у вигляді нових ідей, можливостей та відкриттів. Будьте готові до того, що світ навколо вас може змінитися і ви повинні адаптуватися до нових умов.

Чим небезпечний Меркурій у Овні, який настав 19 березня

Меркурій в Овні може призвести до того, що ви будете схильніші до ризику та імпульсивності. Будьте уважними і не піддавайтеся вогненній стихії цього знаку зодіаку. Інакше вчините поспішні дії, про які згодом пошкодуєте. Будьте обережні і не рубайте з плеча, приймайте рішення на холодну голову.

Ще Меркурій в Овні стане періодом конфліктів та непорозумінь. намагайтеся бути терпимішими та дипломатичнішими до оточуючих.

Меркурій у знаку Овен: плюси

Меркурій в Овні може стати часом нових можливостей, особливо, якщо ви готові ризикнути. Будьте активними і починайте нові проєкти: вони принесуть вам успіх і задоволення. Кінець березня також виявиться сприятливим періодом для нових знайомств та різноманітності зав’язків. Будьте відкритими для нових людей та ідей.

Меркурій в Овні – коли закінчиться

Період Меркурія в Овні триватиме з 19 березня до 3 квітня 2023 року. Після цього небесне світило переміститься у знак зодіаку Телець, що може призвести до нових змін та можливостей.

Що чекає на всі знаки зодіаку, поки Меркурій в Овні

З 19 березня 2023 Меркурій затишно розташувався в сузір’ї Овна. І це вже приносить зміни у життя кожного знаку зодіаку. Чого чекати від цього періоду, чого побоюватись?

Через те, що Меркурій перебуває у їхньому сузір’ї, представники цього знака почуватимуться на вершині світу. Здаватиметься, перед Овнами відчинені всі двері, будь-яка авантюра їм до снаги. І вони мають рацію! Нині саме час брати бика за роги.

У той же час для носіїв знака зодіаку Телець приходить час доробляти старі проєкти, не проявляти підвищених емоцій та уникати неприємностей. Тому що вони чатуватимуть буквально на кожному кроці.

Комунікабельні Близнюки також можуть опинитися серед тих, хто постраждає від Меркурія в Овні. Власникам цього знаку зодіаку краще поринути з головою в роботу, там є більше шансів досягти успіху.

Люди, народжені у знаку зодіаку Рак, будуть оточені увагою. Але контроль за кожною їх дією дратуватиме, що призведе до конфліктів. Необхідно іноді стримувати пориви виказати наболіле у обличчя кривдникам і не вестись на провокації.

Для Левів настає період нових можливостей, але їм доведеться обирати між роботою та сім’єю. Незважаючи на остаточне рішення, представники цього знаку зодіаку будуть щасливі та задоволені своїм життям.

А ось володарі знаку зодіаку Діва можуть заплутатися у своїх бажаннях. Зазвичай вони дуже скромні, але цього разу захочуть отримати все й одразу. Невміння розставляти пріоритети може порушити всі плани, тому важливо трохи сповільнитись і подумати над бажанням.

Людям зі знаком зодіаку Терези варто звернути увагу на стосунки з сім’єю та друзями. Намагайтеся діяти обережно, не сваріться, не нав’язуйте свою думку. Взагалі, з 19 березня по 3 квітня необхідно кілька разів подумати, перш ніж почати говорити. Самотні Терези зможуть зав’язати стосунки, про які вони так давно мріяли.

Найближчим часом представникам знаку зодіаку Скорпіон слід появляти велику уважність та зосередженість під час роботи з документами.

Уникайте покупки нової техніки та електроніки, оскільки вона може швидко вийти з ладу. Крім того, спробуйте бути обережними у виконанні рутинних справ, які можуть призвести до ефекту доміно.

Люди зі знаком зодіаку Стрілець можуть розпочати конфлікт, який призведе до розриву з другою половинкою. Поки Меркурій знаходиться в Овні, не підкидайте дров у багаття. Вам потрібно просто відпочити, провести час на свіжому повітрі та на самоті.

Ситуація на роботі може виявитися непростою для носіїв знаку зодіаку Козеріг. Підвищена конкуренція та бажання виділитися можуть призвести до конфліктів та невдач.

Однак, якщо правильно спрямувати енергію, можна досягти значних успіхів у кар’єрі. Рекомендується сконцентруватися на творчих проєктах та уникати ситуацій, які можуть призвести до негативних наслідків.

Період, коли кожному представнику знаку зодіаку Водолій знадобиться чиєсь товариство, настав. Якщо правильно організувати свій час, можна набути нові корисні знайомства, просунутися кар’єрними сходами і заробити премію.

Риби зможуть заробити більше та зарекомендувати себе як цінного співробітника. Однак у особистому житті представників цього знаку зодіаку може виникнути ризик конфліктів на побутовому ґрунті. Тому, перш ніж поділитись своїми думками, варто кілька разів подумати.

Фото: Олександра К.

You cannot copy content of this page