Що можна, а що ні, робити в коридор затемнень з 14 по 28 жовтня 2023 року

Важливо пам’ятати, що коридор затемнень – кармічний час. Доля подаватиме сигнали, щоб направити людину на її справжній шлях. Не варто заплющувати очі на підказки Всесвіту.

Що можна робити у ці дні? Звертати увагу на будь-які дивацтва, збіги, використовувати нові можливості, займатися саморозвитком, працювати над емоційним станом, шукати та знаходити відповіді на хвилюючі питання.

У житті треба навести лад. Це стосується не тільки чистоти в будинку, а й контактів і турбот, що накопичилися останнім часом. Треба позбавитися завдань, які стали нестерпною рутиною, видалити номери телефонів колишніх колег і знайомих, з ким давно перестали спілкуватися.

Також важливо пам’ятати: якщо якийсь проект стартував незадовго до цього явища, то він набуде особливого значення у житті людини. На нього слід звернути особливу увагу, щоб продати його на всі 100%.

Справи, розпочаті до сонячного затемнення, майже завжди набувають кармічного відтінку. Він може бути позитивним чи негативним. Точно одне: рішення треба добре обміркувати. Якщо ви і берете якусь відповідальність у період коридору, наслідки відбиватимуться протягом 18-19 років.

Також варто зайнятися різними практиками, спрямованими на те, щоби налагодити гармонію із собою, наприклад, почати виконувати медитації.

Що ж не можна робити в цей період

Протягом двох тижнів не варто робити поспішних висновків, йти на поводу у емоцій, вступати в конфлікти, починати якісь позови, починати справи, в яких є сумніви. Не варто занурюватися в стан тривоги та душевних переживань. Це негативно вплине на здоров’я.

Стан на другий коридор затемнень може бути розсіяним, з низькою концентрацією уваги, можлива певна психічна нестійкість, сильні коливання у прийнятті рішень. Важливо знаходити баланс між працею та відпочинком, зберігати спокій.

Рекомендується уникати скандалів, не піддаватися чуткам і самим не будувати підступи проти непристойних персон.

У відношенні з оточуючими коридор затемнень розставить все на свої місця, але Всесвіт, що вирішив зіпсувати злий жарт, може покарати і позбавити його щастя на довгі роки вперед.

You cannot copy content of this page