Що можна і що не можна робити на Різдво 7 січня. Це дуже важливо знати

Святкування Різдва Христового сягає своїм корінням в давнину.

7 січня православні християни традиційно відвідують церкву та моляться за здоров’я всіх родичів та близьких людей.

У цей світлий день слід віддати перевагу заняттям, які розвивають особистість духовно.

Що можна робити на Різдво

У свято Різдва Христового слід підносити молитви до небес, просячи у них прихильності та милості до всіх людей.

По можливості варто відвідати церкву і бути присутнім на Божественній літургії.

Поставити свічку та піднести слова подяки можна і вдома перед своїми іконами.

У Різдво можна митися і займатися повсякденними справами, якщо вони націлені задоволення власних потреб, а чи не розвагу.

Робота також не вважається гріховною, якщо сили спрямовані на заробіток для харчування та найнеобхіднішого. Прати одяг потрібно лише за необхідності, якщо справа невідкладна.

Копітка праця, така як в’язання, вишивання та шиття, також вітаються. Праця завжди була в пошані.

Якщо це не розвага та дозвілля, а робота чи подарунок близькій людині, справа вважається Богоугодною та дозволена у будь-які церковні свята.

Традиційні Різдвяні ворожіння також мають місце бути цієї загадкової пори, проте церква не схвалює окультизм і не радить захоплюватися таємними знаннями і заглядати в майбутнє.

На все є Божа воля, і за його завітами варто будувати свій життєвий шлях.

Народна прикмета свідчить, що люди, які здійснюють цього дня покупки та походи по магазинах і ринках, залучають у своє життя достаток та фінансове благополуччя.

Можна також залишити кілька монет тим, хто просить, щоб вони помолилися про ваше здоров’я.

У велике церковне свято не можна лаятись і вступати в конфлікти та сварки. Ваші негативні думки цілком можуть стати життєвими установками, і ви мимоволі запрограмуєте себе на невдачі та невдачу.

Духовне зростання та піднесення над негативом допоможе уникнути життєвих неприємностей та заручитися підтримкою Вищих сил.

Вважається, що у світле свято народження Христа не слід одягати чорні речі, оскільки вони символізують жалобні шати. Найкращим вибором будуть ошатні речі світлих тонів.

Під забороною знаходяться розважальні заходи, спрямовані на досягнення власного задоволення. Цей день призначений для роботи на благо сім’ї та молитвам про спасіння душі та настанову на правдивий шлях.

Ті, хто постить, не слід відступати від помірності і потурати своїм слабостям. Наприклад, у різдвяний святвечір прийнято не їсти їжу до першої зірки і бути стриманим у проявах емоцій.