Що можна і що не можна робити в серпні, щоб не накликати на себе лихо?

Що можна і що не можна робити в серпні, щоб не накликати на себе лихо

Серпневий графік впливу планет не відрізняється стабільністю загалом і явно кульгає щодо комунікацій, поїздок, контактів і переговорів.

Крім того, місяць обіцяє стати складним і несподіваним для багатьох осіб, наділених владою, державних, авторитетних та публічних осіб. Саме про це говорять кілька напружених аспектів Сонця та Венери з Юпітером, Ураном та Сатурном.

Ще одне явне негативне тло місяця – відсутність планет у знаках повітряної стихії та ретроградність природних комунікаторів Венери та Меркурія, що створить напругу у сфері спілкування та діалогах, передумови до розривів контактів.

Третій помітний фронт серпня – сильний вплив Урану. Планета, пов’язана з глобальними мережами, WWW та ЗМІ, авіацією та космосом – може не тільки начудити у всіх типово своїх сферах, а й принести в погоду урагани, бурі та грози, несподівані явища погоди, перш за все починаючи з другої декади серпня.

Основні події, головні точки місяця

Рідко буває, коли місяць містить три так звані «сизігії» – два повні 1 і 31 серпня і дуже яскравий за конфігураціями планет Молодий місяць 16 серпня.

Розворот Меркурія на ретроградний рух і перехід Сонця на знак Діви 22-23 серпня

27 серпня – перехід Марса до Терезів та «квадратура» Сонця з Сатурном

Місяць розпочнеться повним місяцем у 10 градусі Водолія у вівторок, 1 серпня. Обидва точні аспекти цього дня між парами Марс/Юпітер та Меркурій/Сатурн – допомагатимуть ставити завдання та досягати практичних результатів. Проте, вже середа, 2 серпня, для досягнення успіхів може змусити вкладати більше зусиль.

Загалом перша половина серпня, за винятком окремих днів, все-таки має більш високий потенціал у діловій сфері, ніж друга, в основному через посилене гальмування та розворот Меркурія в ретроградний рух (з 23.08), а також непередбачувану конфігурацію молодика 16 серпня та конфліктів Сонця з Ураном та Сатурном.

Молодий місяць у середу, 16 серпня, судячи з малюнка і мажорних аспектів Сонця і Марса до Урану – може принести якусь яскраву та несподівану подію, пов’язану з небесною канцелярією, авіацією чи всесвітніми мережами інтернету. Можливі й резонансні зміни у владних структурах (передбачуваний період – 25-28 серпня).

Уся друга половина серпня може рясніти ураганними вітрами, а опозиція Марса з Нептуном 21-23 серпня під час повороту Меркурія – може створити проблеми навігаційним приладам на транспорті. Третя декада серпня, з відомих причин на практиці принесе багато повернень до минулих помилок та недоробок, невирішених питань та багатьом це піде на користь.

Робота, пов’язана з коригуваннями, поліпшеннями та аналізом поточних процесів, буде більш ефективною, ніж нові починання.

Повня в Рибах (8 градус) в останній день серпня по розстановці планет має якийсь свій поки що прихований сенс. Але сам день повні четвер, 31 серпня, може принести прозріння та інсайти, високий ступінь інтуїції та розуміння істин, натяків з минулого.

Більше напружені, у тому числі для здоров’я дні серпня – 2-3, 10, 14, 16-17, 22, 24, 26 (перша половина дня), 29-30 серпня.

Найбільш сприятливі дні – 1 (умовно), 6, 12-13, 18, 20, 25, 26 (друга половина дня).

You cannot copy content of this page