Що можна робити, а що категорично ні в супермісяць 29 вересня 2023 року, знаки, на які чекають невдачі та знак якому особливо пощастить

Що можна робити в супермісяць 29 вересня 2023

Налагодити гармонію із собою та зовнішнім світом допоможе наведення порядку. Причому це не обов’язково має бути генеральне прибирання у будинку. Ймовірно, настав момент нарешті розібратися в справах, що накопичилися, або розставити всі крапки над «i» у відносинах з людьми, спілкування з якими зжило себе. Щоправда, не варто робити поспішних висновків.

Щоб уникнути неприємних ситуацій, потрібно навчитися грамотно користуватися своєю енергією. Виплеснути емоції, що накопичилися, варто в будь-який новий проект або хобі.

«У цей період може виникати безліч ідей, думок, посилиться творчий потенціал, відбудеться просування вперед, розвиток. Дуже багато процесів буде запущено», – попередила експерт.

У день супермісяця, мабуть, відкриється можливість по-новому подивитись якісь звичайні речі. Це дозволить розібратися у своїх планах та поставити нові цілі, тому, якщо є якісь сумніви, важливо довіритися інтуїції та ухвалити якесь важливе рішення у зазначену дату.

Що не можна робити на Урожайний Місяць 29 вересня 2023

Почуття в період Урожайного Місяця спалахнуть із особливою силою, тому не виключено, що особливо тонкі натури ризикують бути втягнутими у конфлікт. Не слід піддаватися пориву. У спірних ситуаціях треба навчитися знаходити компроміси або взяти паузу, щоб охолонути і в більш сприятливу дату дійти осмисленого рішення.

Не рекомендується брати на себе фінансові зобов’язання: просити у борг чи самому позичати. Інакше є можливість відрізати від себе грошову удачу.

«Я не рекомендую займатися якимись фінансовими операціями, позичати, оформляти кредити, підписувати договори, здійснювати необдумані вчинки. Також рекомендую стежити за емоційним станом. Намагайтеся зберігати спокій і ні на що не реагувати», — зауважила езотерик.

Вважається, що в повний місяць енергія людини досягає піку, тому це сприятливий час виправити помилки минулого і завершити певні процеси, які довго не вдавалося довести до логічного завершення.

Яких знаків зодіаку чекають невдачі на Урожайний Місяць 29 вересня 2023

Переміщення світила у нове сузір’я особливо позначиться на підопічних різних стихій. Деяким слід бути обережнішим, оскільки їх емоції здатні вилитися через край.

«Максимально цей Місяць торкнеться, звичайно ж, усіх вогняних знаків Овнів, Левів, Стрільців  а також Скорпіона. Останньому супермісяць може додати підозрілості та бажання помститися», — застерегла експерт.

У неприємних ситуаціях представникам зазначених сузір’їв треба тримати емоції під особливим контролем та уникати зустрічей із людьми, які їм неприємні.

Якому знаку зодіаку особливо пощастить на Урожайний Місяць 29 вересня 2023

У цей період особливим везінням будуть люди, які вміють згладжувати конфлікти і примиряти ворогуючі сторони. Відповідно до астрології, майстрами у цій справі є підопічні повітряної стихії.

«Якщо говорити про везунчиків, звичайно ж, ними стануть Близнюки. Це боги комунікації. І я думаю, що у них буде чудовий період збудувати нові зв’язки», — прокоментувала експерт.

Іншим знакам зодіаку, щоб повторити успіх, слід прокачати свої комунікативні навички, перестати боятися заводити нові знайомства і налагоджувати контакт з оточуючими.

Сила повного місяця дозволить виглядати в очах співрозмовника більш привабливими та цікавими. Не варто упускати свій шанс.

You cannot copy content of this page