Що не можна робити 28 лютого, та до чого тут котики?

Прикмети на 28 лютого 2023 року: що не можна робити цього дня

Це буде другий день Великого посту.

Тому, не можна поганословити, лаятися з близькими і потрібно старанно працювати.

Проте є й на цей день і народні прикмети. Так, наприклад, наші предки були впевнені, що саме 28 лютого не можна проганяти плямисту кішку. Навпаки, її потрібно погладити – тоді можна розраховувати на удачу. А ще краще нагодувати, тоді можна розраховувати на вирішення всіх негараздів.

Не слід в останній день лютого давати в борг і самому позичати гроші. Прапрапрадіди вважали 28 лютого відправною точкою фінансових проблем і не радили проводити грошові маніпуляції.

Також у народі вірили: якщо представник сильної статі 28 лютого працюватиме заннадто багато то в нього можуть виникнути проблеми на роботі. Тож у цей день краще залишити молоток та сокиру у спокої. На всякий випадок.

А ось жінкам 28 лютого не слід переступати через велику гілку або дерево, що впало. Прапрабабусі попереджали: у тієї, що не послухається, почнуться проблеми у сімейному житті. Якщо ж це буде вагітна, то дитина може народитися вередливою.

При відвідуванні гостей цього дня потрібно взяти з собою невеликий гостинець для кожного члена сім’ї. Якщо проігнорувати цю пораду, можна посваритися з господарями вдома назавжди.

You cannot copy content of this page