Поради Що подарувати на Новий рік
Що подарувати коханому на Новий рік

Новий рік – це один з найсвітліших і радісних свят. Це час коли можно подарувати все свое тепло коханій людині. Тому в цей день ви можете висловити свої почуття за допомогою новорічного подарунку, який повинен стати маленьким зізнанням у коханні.

Як вибрати подарунок коханому на Новий рік?

Вибрати правильний подарунок можно спираючись на тривалість ваших стосунків. Якщо ви знаходитися на стадії цукерково-квіткового періоду, то можно подарувати щось таке, що буде завжди нагадувати йому про вас. Якщо ж ваші стосунки тривають вже доволі довго або ви жонаті, то можно зупинитись на більш практичному подарунку. Наприклад: одяг, аксесуари, гаджети.

При виборі подарунку памʹятайте про те, що він повинен призначатися суто коханій людині. Це не повинен бути предмет загального використання. Окрім того, чоловіки не люблять непотрібних речей, які не мають практичного використання. Варто відмовитись від різного роду сувенірів.

Важливо не тільки правильно вибрати подарунок, але й правильно його подарувати.

Головні правила такі:

  • Дарувати подарунок потрібно від щирого серця та з посмішкою;
  • Якщо ви даруєте щось їстівне, обʹовязково, додайте до нього листівку з поздоровленням, щоб щось залишилось на памʹять;
  • Будьте обережні з вибором предметів інтерʹєру та декора. Такі подарунки можуть здаватися вкладом в спільний бюджет.

Вибираючи подарунок, зважте на те що він повинен відповідати інтересам коханого чоловіка, враховувати його стиль життя, сферу діяльності аба хоббі. Прислуховуйтесь до свого чоловіка. Можливо в розмові він згадає про щось, що давно хотів придбати.

 Декілька ідей для подарунків

Ми підібрали декілька ідей для подарунку коханому чоловіку:

  1. Класичні подарунки: стильна краватка, гаджет, шкіряний гаманець або ремінь.
  2. Практичні подарунки: рушник з цікавим надписом, ортопедична подушка для компʹютерного крісла, флешка, автомобільна підставка для телефону.
  3. Романтичні подарунки: улюблена страва, вечеря зі свічками, стриптиз для коханого.
  4. Подарунки для хоббі: новий спінінг, футбольний мʹяч з автографом, фотоапарат, музичне обладнання.
  5. Подарунки з гумором: набір інструментів з шоколаду, футболка з кумедним надписом, іграшка-антістрес, грамота найкращому чоловіку.
  6. Подарунки, зроблені власними руками: вʹязані речі, десерти.
  7. Оригінальні подарунки: гра в пейнтбол, похід до квест кімнати.

Догодити коханому чоловіку не так важко. Головне вибрати подарунок, який буде відповідати його інтересам. Тоді й зустріч Нового року буде для вас одним з найщасливіших днів вашого спільного життя. Подаруйте коханому незабутні миті щастя в Новому році, адже цього чекають всі без винятку.

facebook