Що потрібно зробити кожному знаку зодіаку з 21 липня по 31 серпня 2023 року, щоб залучити фінансовий успіх

Овен

Овен останнім часом спостерігає, що всі витрачені сили йдуть марно. Люди цього знака не одержують результату, на який розраховують. Розуміємо, Овни не люблять визнавати помилок, але варто задуматися. До кінця літа проведіть ревізію у своїх справах та розставте пріоритети по-іншому.

Телець

Людям цього знака не вистачає мотивації, щоби вийти на новий рівень. Пропонуємо штучно створити собі проблеми, щоб нарешті припинити лінуватися і масштабувати свій дохід. Як варіант, до серпня візьміть кредит або зробіть дорогу покупку, щоб у бюджеті з’явився пролом. В екстреній ситуації ваш мозок працює ефективніше.

Близнюки

Представники цього сузір’я спілкуються дуже багато, з приводу та без. До кінця літа спробуйте скоротити контакти, щоб з’явилося більше часу для справді важливих справ. Якщо не станете змінювати звичку і відмовляти в проханнях навіть найкращим і відданим друзям, то ризикуєте упустити хорошу можливість кар’єрного зростання.

Рак

Сімейні люди цього знака до кінця серпня мають розібратися у стосунках із другою половинкою. Або вибачте один одного і забудьте всі образи, або ухваліть рішення розлучитися. Ті Раки, які перебувають лише у пошуках партнера, мають бути активними та ініціативними. Перестаньте чекати кращого моменту, запросіть людину, що сподобалася, на вечерю вже зараз.

Лев

У принципі представники цього знака не мають великих проблем у жодній із життєвих сфер. Успіх супроводжуватиме їх і далі. Тільки Левам треба звернути увагу на своє здоров’я. Через напружений робочий графік люди цього знака можуть пропустити серйозні симптоми.

Діва

Представники сузір’я останнім часом сконцентровані лише з отримання вигоди. Якщо до кінця літа Діви не почнуть звертати увагу на інші сфери життя, то їм не уникнути проблем із колегами та другою половинкою. Навчіться знаходити компроміси і будьте поблажливими до чужих помилок, пропонуйте частіше свою допомогу.

Терези

Ретроградний Хірон дозволить Терезам прокачати свою інтуїцію. Завдяки їй люди цього знака зможуть позбавитися ворогів і вийдуть на новий рівень доходу. Але головне — навчитися довіряти своєму внутрішньому голосу, навіть якщо його поклик суперечить здоровому глузду.

Скорпіон

Витрати Скорпіонів вже виходять за межі дозволеного. До кінця літа людям цього знака варто переглянути свій бюджет та урізати витрати. Кілька разів подумайте перед тим, як купуватимете: якщо не зможете протягом перших п’яти хвилин навести 10 доводів «за», то відмовтеся від вкладення грошей.

Стрілець

Подбати про свої фінанси слід і Стрільцю. Ретроградна Венера з 23 липня принесе несподівані витрати, і пролом у бюджеті побільшає. Але, на відміну від інших представників зодіакального кола, у Стрільців немає заборон для заробітку. Ви можете позичати гроші у банку або друзів, але головне — не допускайте екстремальної економії: це вганяє вас у депресію.

Козеріг

А ось Козерогам варто або поговорити до душі з людиною, якій вони довіряють, або записатися на прийом до психолога. Все це необхідно для того, щоб розібратися в собі, чітко визначити свої позитивні та негативні якості та вирішити, в якому напрямку рухатись далі. При розмові більше акцентуйте увагу на своїх сильних якостях, можливо ви зрозумієте, як можна заробляти більше, але часу витрачати на це менше.

Водолій

Перше, що слід зробити Водолію до кінця літа, – це звернути увагу на свої сновидіння. Всесвіт через сни розмовляє з вами. Крізь них може відкритись істина. Друге – Водоліям випав неймовірний шанс на виконання бажання. До кінця літа визначтеся з вибором і в Повний місяць висловіть своє прохання Вищим силам.

Риби

Люди цього знака мають подолати свій страх. А щоб це зробити якнайшвидше, змоделюйте ситуацію, яка підвищить вашу тривожність. До кінця літа Рибам потрібно позбавитися рамок у своїй голові. Тільки так вони матимуть можливість зробити ривок у творчій, професійній та фінансовій сферах.

You cannot copy content of this page