Що пророкують карти Таро на 23 березня для всіх знаків Зодіаку?

ОВЕН – Сімка денаріїв
Гороскоп на четвер попереджає, що Овни можуть зіткнутися з деякими розчаруваннями та зайнятися самоаналізом. Необхідно звернути увагу на близьких, які можуть намагатися донести до вас важливу інформацію, на яку ви не звертаєте увагу через свою впертість.

ТЕЛЕЦЬ – Десятка мечів
А ось для Тельців гороскоп на четвер віщує небезпечну ситуацію, яка може підірвати вашу впевненість. Важливо тримати себе впевнено та стримано. Карта Таро “Десятка мечів” попереджає про закінчення якогось етапу та початок нового.

БЛИЗНЮКИ – Паж денаріїв
Пророцтво для Близнюків на сьогодні звучить так: у вас є шанс отримати додатковий дохід з несподіваного джерела, але будьте обережні та уважні.

РАК – Лицар Денаріїв
Ви зазвичай дуже практичні та консервативні, але іноді ці якості можуть завадити вам досягти своїх цілей. Не варто всіма і всім контролювати, будьте толерантнішими до оточуючих, які не зобов’язані вам нічого.

ЛЕВ – Верховна жриця
Останнім часом ви приділяєте більше уваги своєму духовному життю, і це може виявитися правильним рішенням, як кажуть карти Таро.

ДІВА – Дев’ятка кубків
Ви можете зіткнутися з неприємною чи небезпечною ситуацією через поспішні висновки.  Будьте обережні, і все буде гаразд.

ТЕРЕЗИ – Десятка денаріїв
Карти Таро кажуть, що у четвер вам варто задуматися про свої сімейні цінності. Ваші близькі потребують вашої підтримки та добрих слів, тому не втрачайте можливості порадувати їх.

СКОРПІОН – Імператриця
Ви давно чекали на наступ нового етапу в житті, оскільки попередній вже був реалізований на повну потужність. Можливо, ви відчуваєте, що ходите по колу і довкола нічого цікавого не відбувається. Але не впадайте у відчай, період затишшя закінчився, і тепер на вас чекають нові захоплюючі пригоди.

СТРІЛЕЦЬ – Верховний жрець
Для Стрільців сьогоднішній день краще провести у спокої та без зайвих ризиків.  Зараз важливо бути тихим та обережним.

КОЗЕРІГ – Король жезлів
Козероги отримають надзвичайний приплив сил і Таро підтверджує, що це не випадково. Вам здаватиметься, що ви здатні на будь що, і це так. Однак не забувайте бути уважним до оточуючих і пам’ятати про свої особисті бажання та цілі.

ВОДОЛІЙ – Четвірка жезлів
Гороскоп на четвер радить Водоліям звернути увагу на свої стосунки з близькими та спробувати зробити їх максимально комфортними та гармонійними.

РИБИ – ВЕЖА
Риб гороскоп передбачає роздуми про можливі зміни, включаючи ті, які не залежать від вас. Будьте готові до втрат і збитків, як матеріальних, так і емоційних, особливо в ситуаціях, що швидко розвиваються.

You cannot copy content of this page