Що пророкують карти Таро на 26 березня?

Гороскоп на 26 березня 2023 року за картами Таро

ОВЕН – Вісімка жезлів
Карта має велику силу і швидкість, яка може проявлятися як у зовнішньому оточенні, так і у вашому ментальному стані, роблячи вас більш продуктивним і ефективним.

ТЕЛЕЦЬ – Трійка кубків
Для Тельця вийшла карта Трійка кубків, що обіцяє день, повний дарів від життя. Порадійте і насолоджуйтеся повнотою буття, а також не забудьте поділитися цією радістю зі своїми близькими.

БЛИЗНЮКИ – Світ
У Близнюків випала карта Світ, що символізує перемогу над їхніми слабкостями. Це допоможе досягти внутрішньої рівноваги і перестати гнатися за швидкоплинними бажаннями.

РАК – Повішений
Карта Повішений є однією з найзагадковіших і символічних карт, яка може відображати крайності енергії. Іноді ми жертвуємо своїми інтересами, відчуваючи провину, а іноді пливемо проти течії.

ЛЕВ – Лицар жезлів
Для Лева була обрана карта Лицар жезлів, що може призвести до бажання “всього і відразу” та спалахів пристрастей. Важливо не будувати далекосяжних планів і знайти способи контролювати емоції.

ДІВА – Місяць
У Діви випала карта Місяця, що може вказувати на відсутність ясних цілей та завдань у житті, та на неспокійний рух уперед. Важливо вийти на світ і знайти сенс у русі вперед.

ТЕРЕЗИ – Король кубків
Не пригнічуйте свої емоції та навчитеся керувати ними, дозволяючи їм допомогти вам досягти ясно поставленої мети. Емоції та фантазія можуть стати потужними інструментами на шляху до успіху.

СКОРПІОН – Сімка денаріїв
Не поспішайте діяти, зачекайте на відповідний момент. Вибір правильного часу може стати вирішальним чинником у досягненні ваших цілей.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка мечів
Дайте вашому розуму можливість відпочити від проблеми, яка хвилює вас. Карта вказує на безмежний творчий потенціал, доступний для того, хто розуміє основні закони людської природи.

КОЗЕРІГ – Лицар мечів
Для того, щоб досягти своєї мети, необхідно повністю сконцентруватися на ній , оскільки Лицар, який бореться з інерцією, використовує лише силу волі.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка денаріїв
Ви старанно працювали і заслужили винагороду за свою працю.

РИБИ – Правосуддя
Ви живете згідно з принципами чесності, рівності та справедливості, які є основою вашого життя. Без цих цінностей життя було б обмежене просто виживанням.

You cannot copy content of this page