Що пророкують зірки на тиждень з 20 по 26 березня?

Овен

Для ефективності слід зосередитись на довгострокових справах. Краще не погоджуватись на переїзд. Важливу інформацію ти можеш отримати від чужих людей. Цей тиждень є вдалим для змагань.

Телець

Щоб стабілізувати протягом життя, корисно розставити вдома всі речі на свої місця. Май на увазі, що тобі доведеться відповідати за свої слова. У тебе багато творчих ідей, дай їм вихід. Відремонтуй все, що можна відремонтувати і позбався того, що відновити неможливо.

Близнюки

Постарайся не покладатися на логіку, краще дослухайся інтуїції. Медичне втручання буде легким та принесе користь. Подорожі, влаштовані протягом найближчих семи днів, принесуть приємні емоції. Не намагайся підкупити найвпливовіших людей подарунками.

Рак

З фізичних навантажень бажаний біг.  Освоєння нових тобі сфер буде важко. Вияви обережність при поводженні з технічними пристроями. Зірки радять взятися за відпочинок.

Лев

Ти отримаєш задоволення від того, що опинишся в центрі уваги. Ти знайдете натхнення для змін в інтер’єрі. У вихідні буде корисно приділити час своїм турботам. Деякі інтелектуальні завдання виявляться тобі не під силу.

Діва

Очисти простір у своєму будинку, щоб у життя прийшов успіх. У подорожі тобі не вдасться знайти те, що ти шукаєш. Віддай перевагу дрібним завданням великим. Духовні практики будуть тобі особливо корисними. Має бути не найкращий час для спортивних змагань.

Терези

Спілкування з людьми можна використати у своїх інтересах. Для досягнення своїх цілей тобі потрібно подарувати подарунок потрібній людині. Вияви винахідливість, щоб прискорити робочий процес.

Скорпіон

До твоєї хати прийде свято. Подорож не дасть тобі відповіді на запитання, що цікавлять. Вибираючи духовні практики, роби ставку на те, що тобі ближче та зрозуміліше. Особливу користь зараз принесуть прогулянки.

Стрілець

Не оглядайся на минуле, навіть якщо воно нав’язливо стукатиметься у твоє життя.

Козеріг

Тобі потрібно розібрати кореспонденцію. Вияви обережність у судженнях, тому що тобою можуть заволодіти ілюзії. Тобі доведеться зіткнутися з незавершеними справами. Ти зіткнешся з новою інформацією, але не зможеш використовувати її з вигодою для себе.

Водолій

Переїзд, який заплановано цього тижня, пройде без складнощів. Конкуренти обійдуть тебе в якійсь справі. Зверніть увагу на заняття йогою, вони особливо корисні для тебе. Як би наполегливо тобі не пропонували алкоголь, не погоджуйся його вживати. Тримайся подалі від технічних пристроїв.

Риби

Слід відмовитись від запланованої подорожі. Цими днями можна буде легко вирішити складні завдання. Тобі не варто ділитися своєю думкою, поки тебе прямо не спитають.

You cannot copy content of this page